Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülye vagyok vagy ez teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok vagy ez teljesen természetes dolog? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Friss házasok voltunk, tavaly nyáron volt az esküvőnk. Most még csak albérletben lakunk, de pár éven belül szeretnénk saját lakást venni. Már álmodozom és tervezgetek, hogy majd milyen lesz a közös lakásunk (interneten szoktam böngészni). Mondjuk van realitás alapja, hogy lesz saját lakásunk, mert mindketten dolgozunk rendesen, már van valamennyi félretett pénzünk és ahhoz gyűjtögetünk még. Persze hitelt mindenképpen fel kell majd vennünk.

Csak azért tartom viccesnek, mert a férjem ezen még nem is gondolkozik, hogy milyen legyen majd a lakás, mert azt mondja úgyis arrébb van még. Szerintem abból viszont nincsen gond, ha feltérképezem az árakat, legalább képben leszek mi mennyiben kerül.

Én egyébként is ilyen álmodozós fajta voltam mindig is, meg szeretek lakberendezni.

Meg néha már a gyerekvállalás is eszembe jut és beszélgetünk is róla, csak tudjuk, hogy amíg nincs saját lakás addig nem igazán szeretnénk vállalni.


Mi a véleményetek? Ti is álmodoztatok ilyenekről?


26N


2015. ápr. 14. 11:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem, hogy hülye vagyok, hogy 2-3 évvel előtte tervezek? :) Mert kb ennyi év múlva lesz lakásunk. Ezt tartom reálisnak.
2015. ápr. 14. 11:56
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Álmodozni lehet, de konkrétan az árakat nézni most, ha pár év meg hátra van nem sok értelme van
2015. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, hát igen, addig még csomó minden változik az biztos. :)
2015. ápr. 14. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nincs ebben semmi rossz!

Jó ha előre utána nézel pár dolognak és mire odakerültek már tudni fogod, hogy mit, hol érdemes venni, vagy miket elintézni.

Én is úgy vettem lakást, hogy csak nézegettem a neten a hirdetéseket, mert érdekelt, hogy melyik hogyan van berendezve, milyen elosztások vannak, milyen árak, amikor még nem is akartam venni.

Aztán annyira megtetszett egy-kettő, és olyan jó árban voltak, hogy elkezdtem élőben is megnézni őket :) És utána meg is vettem a lakásomat :)

2015. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
2-3 év múlva X forint nem X lesz.
2015. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok, ugyanígy nézegettem ingatlanhirdetéseket, ikea oldalt stb. Nincs ezzel semmi baj, én imádok álmodozni, kidolgozni minden részletet, a férjem nem ilyen, ő racionális, és nem csinál ilyeneket. Ha elfogadjátok, hogy nem vagytok egyformák, te ilyen vagy és szeretsz ilyenekkel foglalkozni, ő meg nem ilyen és 2-3 évig tuti nem is fogja érdekelni a téma, semmi gond. Csak ne erőltessétek rá a másikra a saját hozzáállásotokat.
2015. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 6-os, igen nálunk is pont ez a felállás. :)

Viszont nem erőltetek semmit, csak nézelődöm, de sokszor nem is mondom vagy mutatom neki a dolgokat, mert tudom, hogy úgyis arrébb van még. Lakáshirdetéseket mikor böngészek, azt viszont szoktam neki mutatni.

2015. ápr. 14. 12:15
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
ugyan ezt csináltam én is :) kb 3 évvel előtte kezdtem el nézegetni, de nekem a párom is partner volt ebben. Mi bútorokat is nézegettünk. Jó is volt ilyen korán kezdeni, mert így a lakásvásárlásra teljesen konkrét elképzeléseink voltak és nem akkor kezdtük el kitalálgatni, hogy milyen elrendezésűt szeretnénk, hány szobásat, mekkora nappalit, mekkora hálót, mekkora erkélyt, amerikai, vagy rendes konyhást, és hasonló dolgok.
2015. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
97%
Teljesen természetes dolog. Ép gondolkodású embernek vannak álmai. Sokkal szegényebbek lennénk nélkülük.
2015. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt csinálom :)

Ma is feloldalogtam az OBI honlapjára, hogy megnézzem van-e valami jó dolog.

Meg sokszor a jó ötleteket (pl. újrahasznosítások, életkönnyítő elrendezések) elmentem, hogy majd ezeket én is megvalósítsam.

Nincs ebben semmi rossz, vannak ilyen álmodozó emberek :)

2015. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!