Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány vagyok, és ez ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és ez ilyen furcsa szokás?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok az a lány, akit a pucér férfitest felizgat. Kivétel, ha az pl. egy híres személy, vagy egy számomra ismert szimpatikus ember. (nem kell feltétlen vonzónak lennie, csak szimpatikusnak, de azért ne is legyen igénytelen)


De ugyanakkor imádom nézni a pasikat, pl. a neten, vagy fórumokon, érdekel hogy néznek ki, ruhában, boxerben (boxer a kedvencem), vagy éppen meztelenül. Még azok a srácok is, akik kevésbé vonzóak számomra. Ezekre természetesen még ha akarok sem tudok felizgulni, maximum ha egy sztoriba építem be őket és elképzelem hogy ezt a pasit pl. már X éve ismerem stb.


Múltkor egy srác arra akart rávenni, hogy elégítsem ki elsőnek szájjal aztán kézzel, ehelyett mondtam hogy maximum végignézem ahogy önkielégítést végez, mert ugye azért van tartásom. Végignéztem és tetszett.


Ez így önmagában probléma?


2015. máj. 19. 22:37
1 2 3
 1/29 RRR ***** válasza:
100%

nem

de miért nem nyalattad ki magad vele??

2015. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem voltam felizgulva, csak tetszett ahogy kiveri magának. nagyon ritka esetben izgulok fel, mint ahogy leírtam :)
2015. máj. 19. 22:42
 3/29 RRR ***** válasza:
65%
érdekes.......
2015. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem probléma.

Sok nő nem vizuális alkat, én sem.

2015. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

#2


Valami hideg dámát képzelnék el így a leírásod alapján.

2015. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

teljesen normális csaj vagyok, kicsit olyan vagányabb stílusú, de rendesnek vélem magam, nem szoktam fűvel fával lefeküdni meg ilyenek...


pont ezaz, hogy nem izgatnak a képek sokszor, mégis szeretem őket nézni. olyan mint amikor egy pasit látok meg, önmagában nem izgulok fel rá, de azt mondom: "milyen helyes".

2015. máj. 19. 22:54
 7/29 anonim ***** válasza:

#6


Van egyáltalán bármi is ezen az 1-1 random dolgo kívül...?

2015. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

nem tudom mire gondolsz.


pont ez a lényeg, hogy olyan "fura" vagyok. Meg kíváncsi. Szerintem ha az ízlés határain belül, bárki leszólítana hogy "megnézed ahogy kielégítem magam?", azt mondanám hogy meg persze. Szerinted ez nem elég furcsa?

2015. máj. 19. 23:04
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

#8


Igen ez fura. Vigignézed de csak mint ahogy a délutáni tévé kettes adást szokta az ember (MEDIKOPTER meg DZSEG - BECSÜLETBELI ÜGYEK) és nem is izgat csak nézed... "Aha érdeks *ÁSÍT* és már mégsz is tovább.

2015. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nem ásítok, leköt, és mosolygok végignézem.


de amikor pl. meglátok egy jó pasit, és szemmel levetkőztetem ugyanez a helyzet, kiváncsiság. Olyankor szeretem megismerni a másikat, és csak miután megismertem, kezdek hozzá vonzódni fizikálisan.

2015. máj. 19. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!