Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány vagyok, és ez ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és ez ilyen furcsa szokás?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok az a lány, akit a pucér férfitest felizgat. Kivétel, ha az pl. egy híres személy, vagy egy számomra ismert szimpatikus ember. (nem kell feltétlen vonzónak lennie, csak szimpatikusnak, de azért ne is legyen igénytelen)


De ugyanakkor imádom nézni a pasikat, pl. a neten, vagy fórumokon, érdekel hogy néznek ki, ruhában, boxerben (boxer a kedvencem), vagy éppen meztelenül. Még azok a srácok is, akik kevésbé vonzóak számomra. Ezekre természetesen még ha akarok sem tudok felizgulni, maximum ha egy sztoriba építem be őket és elképzelem hogy ezt a pasit pl. már X éve ismerem stb.


Múltkor egy srác arra akart rávenni, hogy elégítsem ki elsőnek szájjal aztán kézzel, ehelyett mondtam hogy maximum végignézem ahogy önkielégítést végez, mert ugye azért van tartásom. Végignéztem és tetszett.


Ez így önmagában probléma?


2015. máj. 19. 22:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

De, jónőnek tartom magam, csak ahhoz hogy valakivel lefeküdjek, kell jópár randi.


Mert én csak úgy fekszem le pasival, mert én csak szimpátia alapján tudok orgazmusra jutni.


Azon én nem élvezek semmit ha a világ legjobb pasija megjelenik és berakja nekem. Biztos kétszer pofán vágnám. Nekem fontos az, hogy ismerjem hogy "ő milyen" és ha teljesen megismertem, akkor lehet szex, de akkor valószínűleg bele is szeretek.


Szóval azért írom, hogy ez szimpátia alapú dolog.

2015. máj. 19. 23:57
 22/29 A kérdező kommentje:

Ha olyan szinten szimpatikus, mint a randin a srác, akkor igen.


De az nagyon ritka. A sima szimpátia ami pl. barátok között van az sűrűbb, de szimpátia és szimpátia között is van különbség.


Amikor elmegyek egy sráccal randizni, akkor szimpatizálok vele, egész máshogy mint egy sima fősulis fiúbaráttal. Vele már érzem hogy lehetne több is, csak "ismerettség hiányában" nincs.


De ha megvan az a szimpátia ami kell, akkor én venném le a nadrágját, kérdés nélkül :P


De még csak két ilyen pasi volt az életemben, de ezt hívják Randinak. Mindkettővel randiztam, mindkettővel lefeküdtem két komoly kapcsolatom lett belőle.

2015. máj. 20. 00:02
 23/29 A kérdező kommentje:

te egy olyan srác vagy, amiből túl sok van a világon.


Eltökélted magadban hogy mivel a férfiak vonzódnak a női pucér testhez, a nők is a férfiakéhoz. Azt már elfelejtetted, hogy a férfiak máshogy müködnek mint a nők.


Biztos van olyan pasi akit ha megismernék, olyan jól néz ki - számomra hogy 2 perc alatt elélveznék, de amíg meg nem ismerem, addig ráz a hideg attól a gondolattól, hogy belémtegye azt aminek nincs ott a helye.

2015. máj. 20. 00:07
 24/29 Scav ***** válasza:
100%
Szóval én is így vagyok ezzel. A legintibb részletét is látni akarom a másiknak, mire lefekszek vele. Kivéve, ha részeg vagyok :D De az meg nehezen megy. Mármint az, hogy előre lássam intibb helyzetekben, vagy hogy részegek legyünk. De ez is egy érdekes helyzet, hogy előbb akarom, hogy feltétel nélkül kinyíljon előttem a másik, mire én bármit is megmutatnék magamból.
2015. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

azért fhaszoztál le mi, mert te nem ítélsz? gratulálok neked.


te szerintem egy lelkisérült személy vagy, akit most a kérdésem nagyon felzaklatott. Sajnálom ami történt veled a múltban! De kérlek ezt ne itt vezesd le.

2015. máj. 20. 00:11
 26/29 A kérdező kommentje:

# 27 igazából amit írsz, arról eddig szó nem volt, de rám is igaz.


Most tény hogy az a srác, aki előttem élvezett el, szívesen megismertem volna és akár le is feküdtem volna vele, ha úgy alakul.


Egyébként a 2 srác akivel együtt voltam ők is hamarabb voltak pucérok mint én :) az egyik srácot megnéztem zuhanyzás közben, mert nála kellett aludnom, de nem szexeltünk aznap, de véletlen rányítottam.


Aztán másnap, lefeküdtem vele, de ott már sokkal könnyebb volt, hogy nem csak a randiaink müködtek, hanem már láttam is, mire számíthatok.


A másik srác, pedig átöltözött előttem, vagyis eredetileg ki akart menni a szobából, de mivel a barátnője voltam - független hogy nem rgötön bújtunk ágyba, ott is eltelt 1-2 nap miután kimondtuk hogy együtt vagyunk és csókolóztunk - átöltözött előttem :)


De ez egyébként nem fontos, csak valahogy kevéséb vagyok szégyenlős, és jobban megtudok nyílni, ha csak nekem van "titkom".

2015. máj. 20. 00:17
 27/29 anonim ***** válasza:

"Eltökélted magadban hogy mivel a férfiak vonzódnak a női pucér testhez, a nők is a férfiakéhoz. Azt már elfelejtetted, hogy a férfiak máshogy müködnek mint a nők. "

Ennyire nem működünk máshogy:)))

Szerintem itt az az alapvető probléma, hogy van egy kis fogalomzavar nálad. Szimpátia az lelki dolog szerintem, szimpatikus a személyisége, a lénye, maga az ember. És van a vonzalom, vonzó valaki akire vágysz szexuálisan. Nem volt sok pasim, 2 összvissz, de randizgattam párral mire rátaláltam a páromra. Sokféle pasi van, sokféle személyiség és sokféle test. Nekem is volt olyan, hogy ránéztem egy pasira és kellemes látvány volt úgy összességében, de nem váltott ki bennem semmit, olyan volt mintha egy szép nőt láttam volna. Jó volt ránézni, de nem éreztem vonzalmat. Az, hogy megnéznéd ahogy egy pasi kiveri előtted nem furcsa, nem gond, ez sokakat izgat. Én amiatt aggódnék, hogy felmész egy pasihoz csak azért hogy megnézd ahogy kiveri. Veszélyes, a legtöbb pasi azt gondolná belőle, és valljuk be a legtöbb nőnél ez a helyzet, hogy felizgultál rá és akarsz többet is. Számomra is érdekes ez a dolog és izgatja a fantáziámat, de csak párkapcsolaton belül, a páromat oké hogy megkérem hogy nézhessem, de hogy egy vadidegen pasit aki nem is izgat fel. Minek? Nem értem

2015. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ugyanúgy vagyok a dolgokkal, mint te :D

Önmagában nem izgulok fel egy random pasi meztelen képeére, de jó nézni. Ugyanígy van ez élőben is.

2015. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

# 27 de a vonzalom is szimpátia kérdése :)


Ha nincs akkor vonzalom sincs. Csak ez másfajta szimpátia. Felőlem nézhet akárhogy ki a pasi, ha semmit nem tudok róla, addig nem gerjedek rá, szexuálisan.

2015. máj. 20. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!