Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Meztelenül alvás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Meztelenül alvás?

Figyelt kérdés
Lányok?Meztelenl alszol?Melegben,nyáron van rá példa?vagy amugy is?kor

2015. máj. 20. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg is vesznék nyáron pizsamában! :D

17L

2015. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran szoktam, meg amúgy is szeretek pucérkodni.:D
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ha pasival vagyok, egyértelmű. amúgy póló+bugyi
2015. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én bugyiban meg zokniban alszom. Tudom, vágyölő, de én hideglábú vagyok.
2015. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Sosem alszom meztelenül, még nyáron sem. Nyilván akkor lengébben öltözök, de pucéran nem alszom sose. :)


23

2015. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig meztelenül alszok, ha egyedül vagyok itthon akkor is, ha a barátommal vagyok akkor is, télen nagy hidegben is meztelen alszom de akkor köntös meg ruha kivan készítve az ágy mellé ha éjszaka wc-znem kellene, jó vastag takaróm van pont ideális erre, és persze én alapból nem igénylem azt a nagy meleget én simán alszok 18-20 fokos szobában is meztelenül. Nyáron vékony takarót húzok csak magamra alvásnál de meztelen vagyok úgy is. Ha vendégségbe vagyok akkor egy bő fehér pólóba és egy térdig érő vékony rövidnadrágba alszom.


Nyáron ha nagy meleg van, és egyedül vagyok itthon akkor egy jó langyos zuhany után már meztelenül mászkálok a lakásban is. Akkor alvós ruha nincs is elő véve köntösöm is az ajtóm melletti fogason szokott porosodni nagyon ritkán veszem csak fel. Ha olyan piros napjaim vannak akkor felszoktam venni bugyit alváshoz de sokszor álmomban leveszem magamról, ezt már a barátom is észrevette. Én télen amikor nagy hideg van és este már nem tüzelünk akkor is jó meleg van itthon egyedül reggelre hűl le egy kicsit de akkor is az ágyban vígan elvagyok meztelen.


20/L

2015. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mindig hogyha a sajat agyamban alszok otthon, telen nyaron :D
2015. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

de jó lett volna nekem, ha a barátnőim meztelenül akartak volna velem aludni....


36/f Bp

2015. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Főleg nyáron szoktam így aludni..

32

2015. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nyáron, a párommal meztelenül alszok. :)
2015. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!