Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit kéne csinálnom? Számotokra ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy a barátommal volt egy kisebb vitánk múlt pénteken, azóta nem beszéltünk meg semmi. Itt jön a bibi... A barátom nővérének megszületett a gyereke és én ezt FACEBOOK-RÓL TUDTAM MEG!!!! Ez a paraszt arra nem volt képes, hogy engem is tudat, hogy megszületett az unokahúga 4 NAPPAL EZELŐTT!!! Semmi. Egy szót nem szólt róla.... Ezen nem tudok túllépni... Főleg, hogy anyukám előtt is kellemetlenbe helyzetbe hozott ezzel engem, hiszen anyu mindennap kérdezgette tőlem, hogy megszületett-e már a gyerek... Mivan hogyvan stb, én meg mindig mondtam, hogy nem még nem. a nagy lófaszt nem, már 4 napja itt van ezen a világon..... Amiből én ki lettem hagyva..... Nagyon fáj és rosszulesik, és megalázó, hogy nem osztotta meg velem.... Szerintetek túlreagálom?

2015. márc. 5. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek túlreagálom" ezzel árultad el magad,troll :)
2015. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed, hogy bár a nővére hordta ki, titkon tiéd a gyerek? Vagy nem értem, hogy miért akadsz ki emiatt.


Amúgy ha nem beszéltetek, akkor ez azt jelenti, hogy te sem kerested őt. Semmi jogod hápogni, hogy, miért nem szólt róla.

2015. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"volt egy kisebb vitánk múlt pénteken, azóta nem beszéltünk meg semmi"



Nem értem mit háborodsz fel.

2015. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszéltek, akkor miért kellett volna ezért külön felhívnia?

Ha annyira érdekelt, akkor kereshetted volna őket te, hogy mi van.

Egyébként sem szoktak mindenki külön értesíteni, sokan kiteszik fb-ra és ott megnézheti, aki akarja. Ennyi :)

2015. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,a modorod, viselkedésed az lehet másoknál szakító ok.
2015. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!