Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti magatok kozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti magatok kozott elszoktatok szellenteni magatokat? Esetleg visszatartjatok? Sunyin kiengeditek? Vagy valamelyikotok nem is szokott?

Figyelt kérdés
Utolso kerdes vicc
2015. máj. 21. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha, de akkor vissza is szívom gyorsan.
2015. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam :) Mármint más előtt nem :D
2015. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk.


Mondjuk, én a párom előtt is "puki-prűd" vagyok.6 év alatt talán 2x csúszott ki előtte.


Szüleim, tesóm előtt simán. de igyekszem sunyin elintézni akkor is, amennyire lehet.


( plusz Párommal amikor alszunk, akkor ugye nincs kontroll és beindul mindenkinél a pukigyár

- lol, már látom is, ahogy a tinilányok nem mernek együtt aludni a pasijukkal, amikor leesik nekik, hogy álmukban bizony ők is finganak :D )

2015. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kort es nemet is legyszi ha kerhetem
2015. máj. 21. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:

kifejlesztettem, hogy szinte mindig halkat és sunyit pukizzak (nem, nem is büdös mégcsak :D)

a párom előtt én sem szeretek, de nyilván muszáj néha, akkor is sunyin csinálom. de volt már, hogy hangos is kicsúszott, kicsit pirultam, meg bocsánatot kértem, de hát emberből vagyunk.. :D

20L

2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: és megbocsájtotta? :D azért elég nagy bűn ilyet tenni, meg kell hogy mondjam :)
2015. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: mondtam pár miatyánkot, és térden esdekeltem, de végül igen :D

amúgy nyilvánvalóan csak kacagott rajta egyet, és mondta, hogy nehogy már bocsánatot kérjek ilyen miatt. én is csak "kislányos" zavaromban szoktam ilyenkor bocsánatozni, tudom hogy nem kéne :)

2015. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!