Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon morbid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon morbid feldobni egy parókával az együttlétet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sok idő kellett mire megértettem a férfi nemet és hát szó mi szó és akármennyire is szarul hangzik, akár mennyire is szeret a barátunk a szex és a szeretet náluk külön is jár! Félre ne értsetek srácok nincs ezzel semmi baj, hiszen máshogyan működünk. Én megértettem, felfogtam, elfogadtam, ez van :). Viszont én a barátomat nagyon szeretem és nem akarom, hogy más lányokon gondolkodjon! :D Arra gondoltam, hogy feldobom kicsit a szexuális életünket! Alapjáraton mindig igyekszem újat csempészni, hogy ne legyen egyhangú. Szerintetek nagyon morbid lenne, ha parókát vennék fel? Barna hajam van és neki ez az ideál. De mégis észrevettem, hogy fekete hajú lányok képét bámulja. Biztos nem a hajuk állagát nézegeti! :) Azért valahol ez a vadászösztön, meg a minél többféle nővel együtt lenni, csak izgat titeket. Arra gondoltam, hogy meglepném egy ilyen kis aprósággal" kicsit máshogy viselkednék. Emlékszem mikor legelőször beöltöztem neki egy rózsaszín kis ruciba majd megőrült. Srácok nektek bejönne ez? LÁnyok ti már próbáltátok, hogy sült el? Kérlek írjatok :)

2015. máj. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hajukat nézi.
2015. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi extra, szóval semmi értelme
2015. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen...ezt írtam is...

csak belebújnék egy más lány szerepébe! ahhoz hogy ez sikeres legyen, paróka is kell...

csinált már valaki ilyet?

2015. máj. 21. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy heves szex közben megnézném hogy marad a fejeden, szétcsúszva ha kilátszik alóla a parókasapka elég kiábrándító tud lenni. Szóval szerintem annyira nem jó ötlet.
2015. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ötlet -- és főleg az igyekezet -- mindenképpen díjazandó. És igen, mi pasik úgy vagyunk összerakva, hogy a változatosság gyönyörködtessen minket.


Alapjáraton a pasik igyekeznek a maguk módján keresni a változatosságot, és kezdeményezni a változást. Szóval én is élek a gyanúval (mint az előttem szólók) hogy ha jóindulatúak vagyunk, akkor a többi lányt nem a hajuk miatt nézi elsősorban, mert különben már szólt volna erről. (Rosszindulatú megközeltés esetén töketlen a srác hogy csak nem beszéli meg, mi a vágya.)


Akárhogy is, lehet, hogy valami másban (is) keresi a változatosságot, és/vagy léteznek olyan vágyai, igényei, fétisei, amiket még nem beszéltetek meg. Ez esetleg olyasvalami, amit szégyell, vagy attól tart, hogy furának tartanád, vagy valami extrémségnek gondolja, amit félő hogy visszautastanád. Meglepődnél, mennyi mindenféle tud beindítani egy pasit, amik esetleg a többi pasit hidegen hagynak. Ez éppenséggel lehet akár hajszín is, - vagy egy frizura, egy fajta ruhadarab, egy fajta viselkedés, egy fajta szerep, egy bizonyos testrész, egy adott szex póz, egy hang, egy illat...


De most képzeld el, milyen kínosan érezheti magát, akit őszintén szexuálisan beindít a gondolat, hogy (mondjuk) csillárról fejjel lefelé lógva csinálná... Hogy adja ezt elő úgy, hogy a párja egész biztosan ne röhögje ki? Mit fog csinálni, ha visszautasítják??


A megoldás: kommunikálni! És ha már ti nők annyira egyenrangúak akartok lenni, akkor íme a lehetőség: ma már lehet kezdeményezniük a nőknek, a kommunikáció terén is! :P Próbáld megbeszélni vele, hogy mire vágyik.. És nagyon empatikusnak és elfogadónak lenni, még a elsőre tényleg extrémnek is tűnik a dolog!

2015. máj. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!