Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tart ez a világ, komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tart ez a világ, komolyan? Tényleg menthetetlenek a mai fiatalok? Mi ennek az oka szerintetek?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvasom, hogy az egyik prostituálttal veszti el a szüzességét, a másik 25 évvel idősebb alkalmi kapcsolatban, a harmadik egy olyannal akarja, akivel csak a neten beszélt....Ez mi már? Számomra felfoghatatlan.


És akkor még ne is beszéljünk a betegebbnél betegebb kérdésekről, aminek már csak ha a fele nem kamu, az is nagy baj.


Szerintetek mi lehet ennek az oka?



2015. máj. 22. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Beteg emberek mindig is voltak beteg gondolatokkal csak nem volt internet.

Én egy konzervatív ember vagyok,de nem dugom homokba a fejem.Szerintem ilyen téren nincs komoly baj a világgal,az lenne a baj ha minden állandó lenne és évtizedek alatt semmilyen szemlélet váltás nem következne be.

Nagyon kíváncsi,kísérletező,akár perverz fiatalokból rendes felnőttek lesznek,persze kell nekik egyfajta útmutatás,de ugyanakkor hagyni kell őket kibontakozni.

Az álszent viselkedés sokkal ártalmasabb a társadalom egészére.

Változik a világ és aki nem változik vele azzal van a gond.

Vannak,voltak és lesznek beteg erkölcsű emberek,de nem mindenki beteg aki világosban takaró nélkül csinálja.

2015. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
+ regen meg egy csaladi eroszaknal sem sokat tehetett szegeny feleseg. most mar legalabb rendorok segitokeszebbek. el tudod kepzelni ahogy egy ferfi veri a feleseget akkor ne rakja analba? vagy ne csalja meg ha teheti?
2015. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Széthullottak a családok, nincs normális értékrendű minta, a média agymosást követ el, a fiatalok egymástól lesik el a hü.lyeségeket, mert gáznak érzik, ha kilógnak a sorból. Elb...ott egy világot élünk.
2015. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy sajnos nem mindenki olyan szerencsés, hogy talál magának egy romantikus párkapcsolatot, szexuális igényei pedig vannak. Én nem ítélem el az ilyesmit, hogy prostival vagy egyéjszakás kalandban... max. ha egy 12-14 éves gyerekről beszélünk.


Anno nem erkölcsösebbek voltak, hanem megrendezett házasságok voltak, ki voltak házasítva a fiatalok, 16-17 éves korukban már megházasodtak... akkor nyikván könnyebb volt a párjukkel elveszíteni. Amióta szabadabb lett a társadalom, lettek olyan szerencsétlenebb emberek, akik, ha várnának az igazira, 40 évesen veszítenék el a szüzességüket...


Nő vagyok, most leszek 26 éves júniusban. A páromon kívül eddig normális férfi nem érdeklődött irántam, 23 éves voltam, amikor vele elvesztettem... sőt 21 éves koromig senki, semmilen formában. 21 voltam, mikor éjjel leszólított egy pasi az utcán, persze visszautasítottam, mert nem tudtam volna megtenni, de aztán 2 hétig azon rágtam magam, hogy lehet, hogy elszalasztottam az egyetlen alkalmat, hogy lefeküdjek vkivel...

És akkor belegondolok, hogy ez a hasonló helyzetben levő srácok mennyivel rosszabb helyzetben vannak. És akkor egyáltalán nem tűnik már olyan erkölcstelennek az, hogy inkább elmegy hivatásoshoz pl.

2015. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző, jól látod a helyzetet. Én már régen el kellett volna, hogy menjek hivatásoshoz, mert más lehetőségem sajnos nincsen. Ez nyilvánvalóan egy kényszerhelyzet. Csak sajnos az a furcsa helyzet van nálam, hogy annyira félénk vagyok, hogy fel sem merem hívni őket.
2015. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!