Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés
Egyszer csak hirtelen eleredt az eső, és meg pillantottuk egymást végigázva. Gyors befutottunk a kunyhóba. Levetetted gyorsan vizes rongyaidat, hogy megszárítkozz, ám eszed ágában sem volt. Magad felé fordítottál lassan és levetetted rólam vízes blúzom. Melleim megkeményedtek. Csókolni kezdtél, és én vissza csókoltam, az asztalra fektetettél, majd elkezdtél gyengéden simogatni, majd felém hajoltál, egy forró csókot adva a számra, majd a puncimra tapadtál. Körbenyaltad szeméremajkaimat, majd forró nyelveddel vad lefetyelésbe kezdtél. Hamar felizgultam én is. Egyre csak nedvesedtem, tombolt bennem a vágy. Mikor már érezted, hogy nem bírnám tovább, felültettél és széttártad a lábaimat, először csak gyengén hatoltál belém. Majd egyre gyorsabban kezdtünk mozogni, csípőm egyre vadabb táncot járt. A szívem egyre gyorsabban vert, ahogy kemény farkad járt-kelt bennem. Már nem bírtam magamban tartani a gyönyört, sikoltozni, nyögdécselni kezdtem. Elélveztem ahogy átjártál bennem. Ekkor fejemet ágyékod felé irányítottad, hosszú mozdulatokkal nyalogattam, majd bekaptam és élvezetem fokozódott. Addig kényeztettelek amíg csak lehetetett, hajtott a vágy. Miután belém élveztél, letepertél a földre, majd én átbírkóztalak, és újból én voltam felül. Elkezdtelek csókolgatni a nyakadtól érzékien, éreztem hogy beleborzongasz. Majd lejjebb haladtam, a mellkhasodon át egészen ágyékodig. Mikor éreztem milyen merev, újból hozzáddörgölőztem, vaginám péniszeddel újból összeért. Ezután te voltál felül, és úgy csináltad, mint még soha, elaléltam a fáradtságtól és a gyönyörtől. Te is élvezted, hallani lehetett pulzusod, szuszogásod. Teljesen átjárt a szenvedélyes éjszaka varázsa.

2015. máj. 25. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

nem rossz. tetszik, hogy a kuki a nuniból egyből a szádba megy :P bírom, ha egy csaj mocskos :)


25 f

2015. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ez egy igénytelenül megszerkesztett, zavaros és összecsapott történet
2015. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ennél picit több kéne, nekem. 27f
2015. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igénytelen összerakott, szóismétléses, mintha egy ötéves írta volna. Asszem a szürkébe voltak ilyen "szexjelenetek" legalábbis az a pár oldal amit olvastam belőle az hasonló volt.
2015. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a magyartanárodnak inkább.
2015. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, amatőr. One Direction fanfictionokben olvastam ilyeneket.
2015. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mutasd meg a magyartanárodnak inkább."


Inkább ne. Szerencsétlen még eret vágna magán.

2015. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyesírásellenőrzőt legközelebb futtass rajta, ha már nem tudsz. A story-ról nem tudok nyilatkozni, nem az én ízlésvilágom, de aki az ilyet szereti, annak lehet, h. jó.
2015. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!