Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mivel lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel lehetne lányokat rávenni, hogy nős emberrel legyen titkos kapcsolatuk? Mindkettőnk örömére!

Figyelt kérdés
Én például eléggé szeretek kényeztetni, nem csak azt szeretem, ha velem foglalkoznak. 35 éves férfi vagyok, elsősorban lányok válaszaira lennék kíváncsi.
2015. máj. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy nő családot szeretne, ez nem lesz számára hosszú távon perpektíva.

Mért nem válsz el?

2015. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korrekt ember vagy! ;)
2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan meg akarod csalni a feleségedet?? Gyökér..
2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Eléggé gáz, hogy tudatosan meg akarod csalni a feleséged, de erre én csak azt tudom mondani, hogy a te bajod, ha befuccsol a házasságod. Én például azt tartanám a legelfogadhatóbbnak, ha a leendő szerető tud a házasságodról. Persze sok lányt ne izgat túlságosan, hogy van-e feleséged vagy nincs. Pl.: engem sem. Életem egyik legmegdöbbentőbb élménye az volt, amikor azt mondták rólam, hogy az Isten is szeretőnek teremtett, és rájöttem, hogy igaz. Nincs kötelezettség, nem kell évfordulókat, szülinapokat, stb megjegyezni, és nincs gyerekvállalási kényszer. Még szabadidőd is van, mint a tenger.

De persze kell az, hogy a kiszemelt lány is tisztában legyen mindezzel, és erre vágyjon.

17/L

2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 évesen már ilyen tapasztalatod van? Amúgy én is úgy gondoltam, hogy a szerető tudna róla. Neked ezek szerint volt már ilyenben részed?
2015. máj. 27. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a rávenni fura szó erre. Ha vki nem akarja, fejre is állhatsz, nem tudod rávenni. Akinek meg van erre gusztusa, ingerenciája, annál úgyis jön magától. Csak ismerkedni kell ilyen csajokkal, és őszintének lenni (persze az ilyennek gondolom, magyarázhatom, hogy a feleségével is legyen az, de jönni fognak a kifogások). Amúgy ha gazdag vagy, úgyis találsz vmi kis 20éves cicát, akinek büdös a diákmunka, de a Gucci táska az kell neki :D.
2015. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!