Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, mivel tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyunk. Ő (a barátnőm) még szűz. van petting, imádom neki csinálni, és nagyon élvezi is, látni és hallani a reakcióit. Orálisan is kényeztetem, ezt is nagyon élvezi. Viszont mikor én következnék, szinte semmit nem kapok (most nem feltétlen a "szopásra" gondolok, bár azt is nagyon szeretném). Nagyon jól esne a simogatás itt-ott. stb. Nagyon nem akarom szóvá tenni, nehogy megbántsam. Viszont nem tudom mit tehetnék. ötlet?
2015. máj. 28. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél tőle. Vezesd egy kicsit, tanítgasd.
2015. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

ha nem érzi a párod magától azt, hogy örömet szeretne neked is szerezni, akkor még vagy túl fiatal, vagy pedig ő is abban a "betegségben" szenved amikor kiskorában az anyja mindig rákiabált ha véletlenül hozzáért a saját nemi szervéhez. Magyarán meg gyűlöltették vele.

Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Mindent meg próbáltam vele. sokat beszélgettem vele ezekről a dolgokról, de számára ez undorító volt. Még csak megfogni sem akarta. Mert hogy én azzal pisilek, ő tuti nem nyúl hozzá. 3évig próbálkoztám mert úgy éreztem megéri a szenvedést. De végül beláttam, hogy semmit nem tehetek.

2015. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megfogja, húzogatja is, de valahogy mégsem az igazi
2015. máj. 29. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy vedd rá?! Mondd meg, hogy mit akarsz b.@szod!
2015. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg kissé feltűnőbben nyomatékosítani számára azt hogy te mennyire élvezed mikor huzogatja. sőt mondhatod is neki közben hogy - jajj ez nagyon jó, kérlek csináld még........ bla bla tudod te ezt

hátha ettől kedvet kap és jobban beleéli magát

2015. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne,ha kérdező, te önzetlenül kinyalnád?És meg is ujjaznád?
2015. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
7-es: ezt csinálom, és élvezi is nagyon! :)
2015. máj. 29. 00:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szuz akkor fel hogy bena lesz. Ha legkozelebb egyutt vagytok simogasd es fogd meg a kezet vezesd a peniszedre fogd ra a kezet es mutasd meg neki milyen ritmusban tetszik neked es mi a jo. Te csak utanna nyulj hozza ha mar jatszott kicsit veled kozben nyugodtan csokold meg fogdosd hatha feltuzeli. A szopasrol meg beszelj vele mert nem lehet a szajaba nyomni :D annal megertem hogy fel hogy fajdalmat okoz. Szerintem a baratnod legnagyobb baja hogy nem akar neked csalodast okozni.

18/L

2015. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét és vezesd. Biztos fél vagy szégyenlős.
2015. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is felt a bnom, kis szegyenlos, de tanitgatom h mit csinaljon es majd belejon, mar csak le kellene csokkenteni a peniszem meretet vagy az o hzvelyet megnovelni vhogy es lenne szex is. De amugy nagyon okos, a gyorstalpalo tanfolyam mukodik. :)
2015. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!