Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőmet megtámadta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmet megtámadta az exe az utcán, és nem tudom hogy mit csináljak a gyerekkel, esetleg jelentsük fel vagy vegyem a saját kezembe a dolgokat? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 18:40
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:

Jelentsétek fel.

Nem lehetsz ott mindig mellette sajnos.

2015. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentsétek fel, most ha te veszed kezelésbe, téged is elítélnek és akkor nem mentél sokra.
2015. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel elsősorban, meg másodsorban is. A bajt nem érdemes keresni, megtalál az maga. Nem lehetsz ott mindig mindenütt és ha még ott is vagy, semmi bizonyíték hogy visszatartó erő leszel. Egy nagyon eszelős férfi simán vihet magával kést, viperát, stb aztán csak lesel, hogy hiába vagy ott még csak olaj vagy a tűzre.

A rendőrség nem feltétlen fog azonnal lépni, de ha netán egyszer történik bármi tetlegeség, sokat számít, hogy már történt feljelentés az ügyben

2015. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én személy szerint szétverném a gyerek fejét a haverjaimmal, ha már ilyen gátlástalan, hogy megtámad egy lányt...
2015. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát 17éves vagyok a baratnom is annyi , meg ha jol tudom akkor a srac is !

Csak olyan rossz látni szegény lányt hogy mennyire össze van törve emiatt , és mennyire felzaklatta a dolog :(

2015. jan. 25. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:

ha azt mondom hogy verd agyon és kész, az nem egy jó megoldás.És nem is biztos hogy célra vezet.

ha nem látta senki a dolgot, akkor nincs értelme feljelenteni és marad az agresszió de akkor alaposan. Ha meg látták akkor a feljelentés és kap pár évecskét.

2015. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az sem ártana, ha a barátnőd tanulna önvédelmet.
2015. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fizikumod van, ha nem valami késes c betűs, akkor egy kiadós verés segíthet. Ha gázos az ürge, akkor feljelentés. A lánynak azért vennék egy paprika sprayt.
2015. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Fizikumommal nincs semmi baj , Ausztriában focizom , és 75 kilo vagyok+kockahas szoval nem az a baj :)

Csak azt nem értem hogy egyes emberek hogy kéepesek ilyen mélyre süllyedni ? :(

2015. jan. 25. 20:18
 10/14 A kérdező kommentje:
nem , nem késes c betus , semmi ilyesmi , elintézném én , csak nem tudom hogy meg éri-e , nem akarok bajba kerulni
2015. jan. 25. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!