Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert undorodom a csoktol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert undorodom a csoktol? Masok is vannak igy vele?

Figyelt kérdés

A szexxel magaval semmi bajom, na de a csok... Az nem megy. Kizarolag akkor vagyok kepes elvezni, ha minden tokeletes: a ferfi ugy nez ki, mint egy filmsztar es megvan az erzelmi kotodes. A legminimalisabb szag, borhiba mar undorit. Kiveve, ha nagyon reszeg vagyok, vagy nagyon fel vagyok izgulva, akkor nem szamitanak ezek dolgok de amugy gyakran meg akkor sincs kedvem hozza, ha minden tokeletes.Eleve undorodom mar magatol a nyaltol is. Mit lehetne ezzel kezdeni?


22/L


2015. máj. 29. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sok mindent nem. Mindenkinek vannak ,,ilyen" dolgai neked pont ez. Én sem smárolnék olyannal aki nem tökéletes. Volt már nekem is, hogy húztam a fejem össze-vissza szex közben is, csak ne kelljen hozzáérnem a szájához, nyelvéhez áááá:D
2015. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj nincs ezzel, meg fog változni magától. Túl nagy Rád a kereslet, ezért ilyen magasak az elvárásaid. Majd ha 45 leszel, két rossz felnőtt gyerekkel, meg egy elhízott kopaszodó férjjel, aki csak néha dug meg, de a strandon forgatja a fejét a 22 éves lányok után, nos akkor majd fogsz Te smárolni kb. akárkivel, akinek kdve lesz még hozzá Veled.


Ilyen az élet, a gondolkodásunkat a pozíciónk határozza meg. De szerintem nem szenvedsz hátrányt most emiatt, mivel Rád van kereslet, ha nem akarsz nem csókolózol.

2015. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg ez undorító hozzáállás az #1-es részéről is. Lefeküdtél valakivel, de nem akartad megcsókolni, mert nem volt elég tökéletes? Most komolyan, a puncidba beengeded a farkát, a szádba meg a nyelvét nem?

Szörnyű ez a világ! :D Minek fekszel akkor le vele?

Remélem mindketten beleszerettek majd egy átlagos kinézetű srácba, de úgy igazán szerelmesek lesztek, és rájöttök mennyire nem számít ez. A csók egy csodálatos dolog.

2015. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Írta egy srác itt, hogy ha kigyúrod Magad kaphatsz szexre csajokat, de smárolni csak jóképűvel akarnak. :)
2015. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam szerelmes atlagos sracokba is, most is vagyok, de megcsokolni nem tudnam oket. De akik tokeletesen neznek ki, azokkal is csak neha mukodik. Volt olyan, hogy a baratomat, aki nagyon jokepu, izmos, apolt stb volt, otszor kuldtem el fogatmosni es meg mindig undorodtam. Pedig semmi problema nem volt, a szexet kivantam is vele, de a csokot nem.
2015. máj. 29. 12:13
 6/7 anonim válasza:
hát az ilyen csajoktól mentsen meg a jó Isten! xd
2015. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a dologgal! A csókos részével.. nekem a tökéletes férfi nem az, aki mindenki szemében az, hanem aki az enyémben, nem kell nekem filmsztár :D


De a csók... hát az olyan szinten nem vonz, én nem tudom miért. Rágondolok és fintorgok, nem tehetek róla. A szex meg oké, azzal nincs bajom. Hát valamiért ilyen fura lettem.


Valahol azt olvastam egy hasonlótól, egy lány írta, hogy neki ne dugdossanak nyelvet a szájába, mert az neki is van.....

gondolom mindenki tudja folytatni :D

2015. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!