Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem érzitek azt néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek azt néha, hogy borzasztó nehéz szerelmet találni?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, másoknak milyen könnyen megy, és én pedig azt érzem, mennyire nehéz. Sem csúnya, sem szegény, hanem egy átlagos srác vagyok. Mégis annyira nehéz dolognak érzem ezt. Ti hogyan érzitek ezt? Mit gondoltok erről?

2015. máj. 30. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
de igen sajnos elállatiasodott az ember van a vezérhím az megkap minden nőt a többi hímnek meg semmi se jut tisztára mint a majmoknál.......
2015. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Igazad van én is így érzek.

Bár én jelenleg nem a szerelmet keresem. Beérném egy szexkapcsolattal is.

22/F

2015. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Én 20 évig nem alakítottam ki párkapcsolatot :) Nem szexeltem, nem adtam az elérhetetlent, eleve tudták, hogy nem lesz senkivel semmi, mert nem akartam. Nem kerestem soha, nem hiányzott. Legalábbis nem vágytam rá annyira. Aztán sikerült, 3 éve együtt vagyunk :) A mostani életemet nem adnám oda semmiért. De a szingli életet rendesen kiélveztem bizonyos kereteken belül :) Annak is vannak szépségei. hisz "korlátlan" tudsz lenni :) Élvezd ki és ne görcsölj a párkapcsolaton! :)
2015. máj. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Néha igen, de challenge accepted. :D
2015. máj. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De, igen.

40 f.

2015. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem. Addig örülök míg nincs szerelem, legalább tisztán látom a dolgokat!


Remélem soha nem leszek szerelmes!

2015. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó az,csak boldognak kell lenni és meglátod ragadnak majd rád az emberek,és ez látszodjon is rajtad,mindenféle dolgot kell csinálni mert soha nem tudhatod hol találsz rá
2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azért látod érzed és látod ezt, mert az emberek kifelé azt mutatják hogy boldogok, szerelmesek, sikeresek stb. közben viszont érzik és tudják, hogy nem így van, de magukra erőltetik, kompromisszumokat kötnek, hogy azért nekik is jusson valami az életben.

a szerelmet nem lehet találni, és nem lesz azért, mert szeretnéd. azt fel kell építeni magadban, képesnek kell lenned rá és neki is képesnek kell lennie rá, készen.


csúnya, meg szegény? ezek lennének számodra a szerelem gátjai? sajnállak

2015. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2:

Te a klónom vagy.

Még a hasznosságunk is egyezik.

2015. jún. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nem ugyanaz, hogy valaki becsajozik/bepasizik, mint az, h szerelmes is lesz. Az ember sztem elég ritkán szerelmes. De ez valahol jó, mert szerelem idején kicsit olyan a szervezet, mintha állandóan speedeznél. ;-)
2015. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!