Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól még lehetünk barátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetünk barátok, hogy kiverte nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki kiverte nekem ma, de más nem történt. 19f vagyok és ő 19 lány

2015. máj. 31. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

elmondom őszintén nekem csak ilyen lány barátaim vannak akikkel volt valami,mert volt akivel dugtunk,aztán lett barát,és még dugtunk máskor is :D Meg én közlöm a szándékaim.


nehogy már ha nekem bejön egy lány,külsőre belsőre is azért valamennyire,különben ki akarná barátnak? akkor alap hogy dugásra játszik az ember


szerintem ilyen az igaz barátság:D van lány barátom,aki nekem nem tetszik nekem,na ő barát.

de ez is megdőlt,mert ő meg dugna velem,szóval mégis fail.


akkora kamu a nő férfi barátság hogy nem igaz,max haverjaim csaja tabu,azért csak barát


akit meg érdemes megdugni az nem marad ki,ennyi.

2015. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
küldd el hozzám is a csajt
2015. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnétek? ;) De mégis hogyan történt? Látta, hogy nagyon kanos vagy már, és megszánt? :D
2015. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult a barátságotok az eltelt 5 évben? :)
2020. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!