Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti, ha véleményeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti, ha véleményeztek egy péniszt, akkor azt hogy teszitek?

Figyelt kérdés
El se tudom képzelni, hogy miket írtok róla, de én biztos nem raknám fel sehova az enyémet.

2015. jún. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen kérdésre sem válaszolok. Szerintem elmebeteg dolog. És rengeteg van belőlük. Én ugyan ritkán járok fel ide, de akkor se szeri se száma az ilyen "lányok tetszik a farkam" kérdéseknek. Kanos tinik minden alkalmat megragadnak és már a GYK-t is ostromolják :)
2015. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én általában megszoktam nézni őket de meglennék nélkülük is. Nemi vágy nem tör rám mert nálunk lányoknál ez nem fizikai vonzalom kérdése, de ha valakinek attól jobb lesz, hogy írok 2-3 biztató dolgot, vagy leírom a véleményem, akkor miért ne?
2015. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de milyen biztatót írsz nekik??
2015. jún. 1. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján nem lehet, ki kell próbálni. :)
2015. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azért látszatra vannak szépek és csúnyák is. Nincs semmi szabály erre, kinek mi tetszik, de ez igaz az arcra, a mellre, a hajra, bármire. Mindenkinek más tetszik, de vannak azok amik általában mindenkinek tetszik.
2015. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyem mindenkinek tetszett idaig, kiprobaljatok? :D
2015. jún. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!