Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Vélemény a "fiús"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Vélemény a "fiús" lányokról?

Figyelt kérdés

Kivancsi vgyok mit gondoltok a fius lanyokrol.

En bevallom oszinten van egy batyam aki miatt kicsit fius lettem. Imadok fifazni, xboxozni, focizni, kezilabdazni, 3 eve van motor jogsim 1 eve kocsi es imadok motorozni meg autot vezetni, nekem ezek mindennapos programok. A szexrol is nyiltan tudok beszelni. Az oltozkodesemben ez nem latszik, mert elegansan es sportosan oltozkodom, egy buliban meg siman felveszek magassarkut.

Ezt most csak leirtam magamrol, hogy az ilyen tipusu lanyokrol mi a velemenyetek? Jarnatok egy ilyennel? Vagy inkabb a nagyon lanyos lanyok jonnek be?

18L


2015. jún. 1. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
hát, a foci miatt lehet nem jönnénk ki, mert azt utálom. amúgy szimpinek tünsz :)
2015. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a határesetet kedvelem.

Nem bírom a nagyon lányos "cicababákat" és kifejezetten tetszik, ha egy lánynak van egy vagányabb oldala is. Például tök jó, ha el tudunk menni együtt egy fiúsabb filmre a moziba, ami mindkettőnket egyformán érdekel, vagy mondjuk egy jó kis rockkoncertre.

De azért ne legyen fiúsabb, mint én, mert akkor egy idő után töketlennek fogom magam érezni mellette :D

2015. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért ezek alapján nem tűnsz olyan fiúsnak, nekem beleférnek...
2015. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Járnák, sőt előnyben is nálam az ilyen lányok, mivel én is focizok. Aki a focit szereti, rossz ember nem lehet.
2015. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján tetszenél :) Amúgy én most pont egy "fiúsabb" csajnak udvarlok, akivel együtt szoktam deszkázni, meg videojátékozni (mind kettőbben jobb nálam) , ugyananakkor tud nagyon csajos is lenni, és azért nem öltözik fiúnak. 19/f
2015. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be.
2015. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nemhogy járnék veled, el se engednélek magamtól :)
2015. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Utálom őket. Nálam a fiús lány annyira negatív mint a lányos fiú. Méghogy jogsi. Ha rajtam múlna meg sem engedném, hogy egy nő autóba üljön. Gondolom főzni azt bezzeg nem tudsz, mert neked derogál belépni a konyhába.
2015. jún. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a motoros résznél elakadtam <3 :D Nem motorozunk egyet együtt? :D 20/F
2015. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
A számítógépes játékok nem jönnek be, de amúgy tökéletes lennél :)
2015. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!