Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Mit gondoltok a kicsit...

Pasik! Mit gondoltok a kicsit visszahúzódóbb, csendesebb lányokról? Vonzóbbak számotokra, mint a harsányabb lányok?

Figyelt kérdés
A visszahúzódó, csendes alatt én most elsősorban azt értem, hogy a lány kicsit nehezen nyílik meg másoknak, de a barátaival nem fél "bolondozni" és ha ismer valakit azzal könnyen elbeszéleget. Szóval, ez számotokra vonzó, srácok? Odamennétek csak úgy egy ilyen lányhoz ismerkedni?

2013. szept. 8. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vonzóbbak?

Csak azok a lányo ka vonzók, a többitől hányok!

2013. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a fajta,akit a kiegészítésben leírtál,igen.
2013. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze minden tovabbi nelkul, de ugyse lenne belole semmi :D
2013. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a nehéz megnyílás ellenére látom rajta, hogy próbál megnyílni mások előtt, akkor odamennék hozzá és engem speciel jobban vonzanak az ilyen lányok.
2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez vagyok csak fiúban :) nekem bejön
2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam pl csak ilyen lányok jöhetnek szóba. Ha tetszik,biztosan odamennék hozzá.


18/F

2013. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem vonzóbbak, nem ez a jó szó... egy lány testi értelemben lehet vonzó, személyiségétől függetlenül. a lényeg, hogy érzelmileg kiszámíthatóbb, megbízhatóbb, ezáltal lényegesen jobban szerethető egy visszahúzódó/félénk lány

a saját érzelmi biztonságom miatt válik egy ilyen lány "vonzóbbá"

2013. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az hogy valaki vonzó (más szóval jó nő) az külső adottság.

Amiről te beszélsz, annak semmi köze ahhoz, hogy a pasik hogyan viszonyulnak hozzád.

2013. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat, hirtelen nem jutott eszembe jobb szó :P :D De amúgy valaki a kisugárzása alapján is lehet vonzó, értitek :D
2013. szept. 8. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem teljesen mindegy, hogy milyen a személyisége, ha bejön, nem a visszahúzódottságtól, sem pedig az aktívságtól függ, mind a kettő lehet "cuki". Egy dologra vagyok allergiás, ha visszahúzódó, bigott, fapina az ágyban. Egézs nap melózok, stb mindnehol bizonyítani kell, teljesíteni. Az oké, hogy én is aktív vagyok, de ha sosem indul be, mert ilyen túlszégyellőske típus... pff... NA AZ MÁR NEM CUKI :)
2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!