Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okos-kevésbé szép vagy kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos-kevésbé szép vagy kevésbé okos-nagyon szép?

Figyelt kérdés

melyik variációt "választanátok" ha választani kéne? tudom ritka, mert mindenkinek más a szép. csak kíváncsiság.

persze az sem mindegy, hogy végzettségben kevésbé okos, vagy az életben.

fiúk, lányok is! kort is légyszi.


2015. jún. 2. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En ugy valasztottam hogy okos is meg szep is legyen
2015. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
okos, kevésbé szép
2015. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
47/f Kevésbé okos és nagyon szép nőt választanék. Vele azért több mindent eltudnék képzelni szex formájában, mint az okos kevésbé széppel.Aki lehet hogy elmagyarázza a frekvencia átvitelt, de mást nem lehet vele kezdeni.
2015. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos novel is ugyan ugy lehet szexelni, csak szex mellett mast is lehet vele csinalni.
2015. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es. De ha nem szép az az okos nő? Ezt azért kifejthetnéd mit csinálható még egy okos nővel. Én csak szexet akartam nőtől mert az nincs sok. Én az iskolában is mindig a mellét néztem az ének tanárnőnek. Aztán feleszmélten és néztem a száját is. De nehezen jutott el az agyamig: Jé hát beszél!
2015. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

köszönöm a válaszokat :) !!

2015. jún. 2. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Okos-kevésbé szép. Lelomboznak a buta nők...
2015. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kevésbé okos-nagyon szép. Kb mindenki ezt választaná a való életben.
2015. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
érdekes :) köszönöm a válaszokat
2015. jún. 2. 15:15
 10/11 anonim ***** válasza:

A szépség test, az okos szellem, és ezenfelül ott van a lélek is, tehát én három paraméterben látom a dolgot.

Szerintem az ész nem annyira fontos, mert arra ott vagyok én. Nem a házi feladatomat akarom megcsináltatni egy nővel. A lélek és a külső szépség a fontos, de emögött lehet, hogy az is van, hogy én nem akarok közös életet senkivel, inkább kikapcsolódás, szabadidőtöltés számomra egy nő, nincs nálam olyan, hogy az életem párja vagy "az igazi".

2015. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!