Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki az hogy 21 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az hogy 21 éves létemre nem voltam még nővel pedig volt több barátnőm is csak egyszerüen nem jött össze?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
7
2015. jún. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem dugtad meg őket, akkor nem voltak a barátnőid.
2015. jún. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy gond, ha tudsz barátnőt szerezni. Nagyobb probléma, ha nem is tudsz. Majd elveszted vmikor. Én is 21 vagyok. Én már túlestem rajta, de nem volt még barátnőm, és ezt elég nehéz feldolgozni, nem könnyű így próbálkozni.
2015. jún. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
He? mi az, hogy volt barátnőd, (több is) de nem voltál még nővel 21 évesen? Elég ciki így leírva. Hogy lett barátnőd? Járunk? Ja , pár hónap mulva: Dugunk? Nem. oké szevasz :) Nem túl életszerű.
2015. jún. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
komám ajánlom hogy szedj össze egy kis pénzt keress valami igényesebbet prostit és menj el a k u r v á z n i.
2015. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A kur.ák annyival jobbak, hogy meglehet őket dugni!!
2015. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb ugyanazt írtam mint a 4-es mégis le lettem pontozva. Akár tetszik akár nem a szex különbözteti meg a haverságot a párkapcsolattól. Amíg ez nem történt meg addig nem beszélünk kapcsolatról, Max haverságról. Oviban még elmegy ez a fogjuk egymás kezét, de, hogy valaki 21 éves se tudja megdugni a csajt ott bajok vannak. Egyáltalán tudták, hogy mit akarsz, vagy csak te képzeltél többé a dologba.
2015. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező. Én már 30 is elmúltam de még nem voltam nővel. Pedig nagyon akarok egy nőt. De nem nézek ki jól és semmim sincs. Na ez így együtt egy nőnek sem kell. Tudod aki meg már több nővel volt az meg lenézi az ilyet. A nők meg nagyon lenézik. Volt lány aki segíteni akart és azt mondta hogy találkozzunk. Amikor meglátott csak annyit mondott: Bocs megértem, hogy nincs barátnőd. Jót beszélgettünk de utána hiába hívtam soha többet nem vette fel a telefont. Szar az élet!
2015. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó te reménytelen vagy.
2015. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!