Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek kövér csajjal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek kövér csajjal? De nem pivit hanem már nagyon kövérrel (120kg+)? Milyen egyáltalán, ha esetleg van tapasztalat? 21F

Figyelt kérdés
Igazából tűzoltás lenne.Normális esetben eszembe sem jutna, de régóta megbeszéltem vele, hogy egyszer ott alszom,de mindig elállok a dologtól, mert...na talán érthető:D Lehetne kellemes csalódás is akár?

2015. máj. 29. 01:47
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Amúgy 32-33 éves kb...ez nem tudom hogy izgasson, vagy pont ellenkezőleg:)
2015. máj. 29. 01:51
 2/38 Béla1977 ***** válasza:
19%
Csak ne üljön rád..Hátulról tömd meg..
2015. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ez a ne üljön rám ez vicc akar lenni, vagy tényleg rossz?:D Én sem vagyok kisdarab, mondjuk kövér nem vagyok, de elbírom:D Vagy csúnya látvány, feneke még tűrhetőbb lesz?Mi a jó egy ilyen nőben egyáltalán, mert sokan dícsérik az ilyent.
2015. máj. 29. 02:02
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben nemhiszem, de làttam már olyan lànyt ebben a kategóriàban akinél olyan erős szexuis kisugárzása volt, hogy ott azon nyomban letepertem volna függetlenül attól, hogy hàny kiló. Szóval pusztàn tűzoltàs céljàból nem, viszont ilyen kirívó esetben igen.
2015. máj. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
16%
nem jó ötlet, hosszútávú következményei lesznek, nehogy azt hidd, hogy megelégszik azzal hogy csak tüzet oltanál
2015. máj. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
10%
engem a sötétebb bőr taszítana az intim területen vagy környékén. úgy láttam olyan szokott lenni.
2015. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
Utána rád fog szállni hogy vedd feleségül vagy öngyilkos lesz.
2015. máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer próbáltam duci csajjal, mondván: egye fene, a luk az luk, de amint hozzáértem hájas testéhez, elfogott az undor. Többet ilyennel nem próbálkozom, nehogy rémálmaim legyenek. Amúgy meg úgysem állna fel...
2015. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
Fúj, nem. Ha kicsit duci, az még határeset (sötétben), de 120+-os már erősen sertés kategória, fel sem állna nekem se, mire izgulnék fel, a zsírra?
2015. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
Ha perverz kisugárzása van persze. Ha meg még jó szőrös a muffja akkor aztán 1000% :D :D
2015. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!