Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Pride-ra egyedül menni milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pride-ra egyedül menni milyen?

Figyelt kérdés

Van néhány meleg vagy bi barátom, de van, akivel annyira nem szoros a kötődés, hogy odacsapódjak a brancshoz, valaki meg csak simán messze lakik, és nem tudja megoldani, vagy nem érdekli annyira, mint engem. Egyedül szerintetek jól érezném magam? Vagy nem égő odamenni ismeretlenekhez haverkodni? Nem feltétlenül csajozásra gondolok, csak úgy barátkozásra, semleges ismerkedésre. Erre van lehetőség. Én még nem voltam, de nagyon szeretnék, és hát nem szeretném, ha ez lenne az akadálya. Tippeket, tanácsokat megfogadok :)

18L



2015. jún. 2. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem akkor is beilleszkednél, ha egyedül mennél. Ne parázz rá a dologra, csak lazán. :) 21/F Bocsi, hogy srácként írtam!
2015. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán minek vonulsz fel?
2015. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze, simán.
2015. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan pillanat, amikor kiszabadulhatok a környezetemben élők előítéleteiből, amikor büszke lehetek arra, hogy pánszex vagyok, amikor nem kell figyelnem arra, hogy nem értik meg az emberek, milyen, amikor nem számít, milyen nemű lesz a párod. Úgy gondolom, hogy felszabadító érzés hasonló emberek között lenni, akiknek ugyanolyan nehézségeik vannak, ugyanúgy elnyomják magukban a visszaszólásokat és a sírást, mint én is. Ezért szeretnék felvonulni. Hogy legyen egy olyan nap, amikor ezzel nem kell törődnöm, amikor nem érzem magam teljesen elmeroggyantnak azért, mert mások nem tudják, milyen ez. :)


Első válaszolónak köszönöm *--* Remélem, így lesz!

2015. jún. 2. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

A Pride egy remek közösségi élmény, úgyhogy biztosan jól éreznéd magad.

Amúgy a Pride nem csak a felvonulásból áll, az előtte lévő héten sok különféle program is lesz.

Nyugodtan írj privátot ha bármi érdekel:)

2015. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Már a masodik meleg kérdésre kattintok véletlen.. Latom nagy divat lett abnormalisnak lenni...
2015. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia

szerintem nyugodtan elmehetsz, mert nemcsak "melegek" vonulnak fel hanem a támogatóik is akik szintén kedves emberek :)

Én is nagyon elmennék de sajnos Budapest nagyon kiesik a látótávolságomból.

2015. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Sztem egyedul is jó én is egyedül megyek ki.
2015. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!