Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyit szexeltek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szexeltek a párotokkal egy héten?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Régen se volt napi szintű szex, de atya ég... Minőségileg a legjobb! Mindketten sokat dolgozunk, örülünk a heti 2 alkalom belefér. Kocsival 15 percre lakik tőlem és nem értem, hogy miért nem lep meg "néha" hogy csak átugrik kettyenteni. Egy ideje már érzem, hogy keveslem a mennyiséget, lehet hogy be kéne fektetnem egy vibrátorra, párom mondta hogy még tetszene is neki. Kíváncsi vagyok hogy másnál is ennyire nehéz összehozni a dolgokat?


23/l



2015. jún. 5. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hívod át? Mi kb. jobb forgalmi esetben is fél órára lakunk egymástól. De ha hívom a barátom, akkor szokott jönni.
2015. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-szer
2015. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hetente 3-szor tudunk találkozni szexre is, abból kétszer itt is alszik. Ha itt alszik akkor este kétszer és reggel még egyszer. Ha nem alszik itt akkor csak este. Ez olyan heti 7-10 alkalom összesen.


22/F, 19/L, 2 éve együtt

2015. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, átlag heti 2 szex van. Kevés, de az az igazság, hogy sok választásom nincs. Régebben próbálkoztam, de nem sok sikerrel, alig akart felállni neki. Olyan is volt, hogy konkrétan elaludt közben. Szerintem ha az ágy közepén felállított rúdon pörögnék neki, egy keményebb nap után akkor se jönne össze.

Ellenben hétvégén, amikor kipiheni magát, a fél napot az ágyban töltjük :)

2015. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg unja a banánt. Én 56 vagyok, de a 36 éves szeretőmmel naponta legalább egy menetet lenyomunk.
2015. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondhatni friss a kapcsolatunk ehhez képest (közeledünk az egy évhez), mi amikor találkozunk, általában együtt is alszunk, ez kb heti 3-4 nap. Ilyenkor kétszer szinte mindig szexelünk, ezen kívül pedig máshogy is kielégítjük egymást.


21L

2015. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
43%
hat 3 eve veszitettem el es azota suli utan minden nap szexelunk mert szegeny hormontultengesben szenved en meg mindenre kesz vagyok :) oraloztunk is mar es nagyon jo volt de lenyelni nem birtam . Az analt csak par napja probaltuk ki 16L
2015. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
három és fél éve vagyunk együtt... én24f ö 21l mindennap kettö legalább ...néha ki marad egy egy nap de ritka mensikor meg pipa mindennap van:)
2015. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23 évesen a napi 3 sem volt mindig elég!
2015. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden pentek este, aztan alvas es szombat reggeltol delig.

Ha szabadsagon vagyunk minden masodik este masfel ora.

33

2015. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!