Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy éjjel-nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy éjjel-nappal dugnék, meg szeretem ha kiverik de nem szeretem a szopást?

Figyelt kérdés
Sok csajjal voltam már és mindegyiknél hidegen hagy. Szopás közben unatkozok szinte, volt hogy amiatt lankadt le.
2015. jún. 8. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az meg hogy lehet? érdekes az biztos
2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy te szopsz vagy téged szopnak.
2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kell szeretnie.

Van olyan lány, aki nem szereti, ha nyalják, pedig az jóformán egy biztos örömforrás.

De ennek is biztos meg van az oka.

2015. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem szoptak le rendesen
2015. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek mindent szeretnie, férjem sem szereti a szopást. A kapcsolat elején nem mondta, csak azt vettem észre, hogy ő is lelankadt, miközben csináltam neki. Eleinte magamat hibáztattam, bár sosem volt e téren problémám, aztán kibökte, hogy őt ez nem izgatja, ahogy te is mondod, unatkozik, és nem érez semmi különöset ilyenkor. Én kicsit sajnáltam a dolgot, mert szerettem

csinálni, de természetesen megértem, és elfogadom a mai napig, hogy őt ez nem izgatja. Amúgy ezen a téren jól összejöttünk, mert én meg a nyalást nem szerettem soha:) Szóval nálunk kölcsönösen nincs orális szex. Nekünk ez így teljesen jó, számtalan módon lehet izgalmas, élvezetes a szex e nélkül is. Ha téged sem izgat, hát nem izgat. Ettől még nem dől össze a ház.

2015. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!