Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek számít az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít az, hogy a barátnőtök -akit egyébként imádtok- hány férfival volt előttetek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lszi.

2015. jún. 9. 09:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Engem sosem érdekelt!!

Neki is és nekem is van múltam, de nem ezzel kell törődni!

35F

2015. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Imádom, és ez a lényeg.

24F

2015. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem, viszonr, ha nagyon sokkal/amit siman ki tudok deriteni, ha akarok/, akkor megkerdojelezheto az erzelmi stabilitasa...
2015. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
En tolem eddig egy ferfi sem kerdezte neg hany ferfival voltam egyutt. Szoval szerintem ez csak keves szazalekukat erdekelheti. Hisz tenyleg nindkettonknek volt elete egymas elott
2015. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
10%
Mivel a férfiak többségének a ribik kellenek, így nyilván tisztában vannak azzal, hogy előttük nem egy, nem kettő, hanem legalább 20 pasi volt.
2015. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen, pont azért kérdeztem, mert az enyémet nagyon is érdekli. Szerintem nem fontos és méltatlannak érzem, ha valakit ez alapján ítélnek meg. Vagy rosszul gondolom?
2015. jún. 9. 10:33
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
"A tapasztalat teszi a mestert." 35F. A legjobb k...-ból lesz a legjobb feleség. Szóval igen is számítt. XD
2015. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
6%

Nekem számít, én ugyanis nem "járnék" olyan nővel, akit rajtam kívül más megdugott, az ilyen nőt ugyanis használt ribinek tekintem. Feleségül meg pláne nem venném. Egy használt nőt én csak alkalmi kapcsolatra tartom méltónak. Más használt gatyáját sem hordom, meg olyan almát se eszek meg, amibe más beleharapott.


Hallottatok már a telegóniáról? Ha a dologban van igazság, akkor van egy újabb tudományos érv, hogy miért preferáljál a férfiak a szűz nőket. Nos, nem azért, mert gonoszok. [link]

Az élővilágban még sok rejtély található, amelynek információs vonatkozása van. Például, a 19. század közepén felfedezték a telegónia nevű jelenséget, mely azt jelenti, hogy egy nőstény utódjának a genotípusa nem csak az apától függ, hanem attól a hímtől is, amellyel a nősténynek volt az első szexuális kapcsolata. Ez csak úgy lehetséges, hogy a nőstény ezt az információt valamilyen ismeretlen kódrendszerben tárolja. A telegóniát a 19. század végén az orosz állattenyésztők sikeresen alkalmazták a ló-, coboly- és szarvasmarha-tenyésztésében (Szemjonova, 2003). [link] Meg: [link] Vélemény?

2015. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, az első link így van helyesen: [link] (OLVASSÁTOK EL! )
2015. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
KÖSZ, NEM!
2015. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!