Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért vagytok fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok fel háborodva azon, hogy mi után használt titeket a fél város nem kellenétek senkinek?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látok mostanában ahol lányok/nők aggódnak azon, hogy az előző partnereik száma alapján ítélik meg, titeket nem zavarna fordított helyzetben a dolog ?

#partner #ítélkezés #partner szám
2015. jún. 9. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én lány vagyok, és teljesen egyet értek ezzel. De én nem is tartozok az említett kategóriába. És igen, engem is zavarna ha előttem a barátom minden nőt megdugott volna a környezetében. (Nyugodtan mondjátok, hogy gyerekes vagyok. Ez van.)
2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én rengeteg nővel voltam, a barátnőmnek meg elég sok pasia volt és jópár alkalmija is.


Engem hidegen hagy a múlt, és őt is.

2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem akkor sem kéne olyan lány akit előttem x ember simán meg kapott, el veszíti a szellemi értékét és érdektelenné válik a szememben
2015. jún. 9. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

[link]


Én nem "járnék" olyan nővel, akit rajtam kívül más megdugott, az ilyen nőt ugyanis használt ribinek tekintem. Feleségül meg pláne nem venném. Egy használt nőt én csak alkalmi kapcsolatra tartom méltónak. Más használt gatyáját sem hordom, meg olyan almát se eszek meg, amibe más beleharapott.


Hallottatok már a telegóniáról? Ha a dologban van igazság, akkor van egy újabb tudományos érv, hogy miért preferáljál a férfiak a szűz nőket. Nos, nem azért, mert gonoszok. [link] Az élővilágban még sok rejtély található, amelynek információs vonatkozása van. Például, a 19. század közepén felfedezték a telegónia nevű jelenséget, mely azt jelenti, hogy egy nőstény utódjának a genotípusa nem csak az apától függ, hanem attól a hímtől is, amellyel a nősténynek volt az első szexuális kapcsolata. Ez csak úgy lehetséges, hogy a nőstény ezt az információt valamilyen ismeretlen kódrendszerben tárolja. A telegóniát a 19. század végén az orosz állattenyésztők sikeresen alkalmazták a ló-, coboly- és szarvasmarha-tenyésztésében (Szemjonova, 2003). [link] Meg: [link] Vélemény?

2015. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem érint a kérdés, ettől függetlenül a "használt titeket" megfogalmazást elég furcsának érzem, mert ennyi erővel ők is "használták a fél várost", másrészt emberi lényekről beszélsz.


A dolog megítélése meg számomra abszolút független attól, hogy férfi vagy nő az illető, egyik sem jobb vagy rosszabb, az meg egy érdekes pszichológiai kérdés, hogy kinél mi ennek a viselkedésnek a tudatalatti mozgatórugója.

2015. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

# 4


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerintem egy kicsit is értelmes, és egészséges önbecsüléssel rendelkező nő nem is akarna férjhez menni valakihez, aki úgy gondolja, hogy egy férfi részéről rendben vannak az alkalmi kapcsolatok, egy nőt meg, aki szeretkezett már valakivel, mert szerelmes volt bele, és együtt voltak évekig, egy "használt gatyás" hasonlattal ír le.


A nők többsége ennél azért több érzelmi intelligenciát vár el valakitől, akivel összekötné az életét.


Ha meg szerinted attól ribi valaki, hogy a 21. században nem azután él szexuális életet, miután férjhez ment, akkor elég sajátos a gondolkozásod.


De sok sikert ahhoz, hogy a házasságig önmegtartóztató életmódot élj, és szűz férfiként szűz nőt vegyél feleségül, ha ezt tartod helyesnek és kívánatosnak.

2015. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként mondom hogy ez egy nagy hülyeség, valami "spermaversenyhez" hasonló lelki dolog lehet azoknak, akik képtelenek leküzdeni azt, hogy a nők is igen dugnak, amikor csak kivánják
2015. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De mennyitől lesz "sok" az előző partnerek száma? :D Ez is szubjektív. Az egész világ lakosságához képest ők se feküdtek le sok emberrel... Hozzám képest meg valószínű. :D

Neked mennyi a max?

2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a sok szerintem,de bizony ebből akadhat bárkinek problémája nemtől függetlenül.

Csak manapság a nőknek nagyon könnyű szexelni bármikor,viszont a férfiak felső 5%-a van csak ugyanebben a helyzetben,a többinek meg vagy nem jut semmi,vagy csak nagyon ritkán.

Ezért éleződött ki ez a helyzet manapság,mivel a nők ki is használják a dolgokat.

DE akkor vállalják is a felelősséget érte,és ne ők legyenek már felháborodva ha valakinek ez nem tetszik.Mert igen vannak sokan olyanok.

Mondjuk nem is kell világgá kürtölni a dolgot,meg mindenkinek elmondani,hanem ha csöndbe vagy róla,senkit nem is érdekel... Ha viszont elmondod,akkor lehet hogy másoknak ez nem fog tetszeni,ez van.

2015. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez röhej...a férfiak 5%a szexel meg a nők 95%a? Csak én látom itt az ellentmondást?

Ez felháborítóan nőgyűlölő duma. Ha te sem szexelsz házasság előtt akkor rendben van, de ha te szexkapcsolatra alkalmasnak tartod a "használt" nőket, akkor ez kettős mérce a részedről és nem érdemelsz meg egy rendes lányt.

2015. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!