Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszbikus kapcsolat heteróként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolat heteróként? Patt helyzet?

Figyelt kérdés

Az én helyzetem jelenleg hogy már igen hosszú évek óta együtt vagyok a barátnőmmel akivel >teljesen véletlenül< szerettünk egymásba. Előtte mindketten abban a tudatban éltünk, hogy heterók vagyunk, neki volt is anno gyerekkori szerelme. Meg nekem is voltak udvarlók. Na mindegy, a lényeg, hogy akaratlanul szerettük meg egymást és ez már 4 éve tart, de ettől függetlenül még mindig heterók vagyunk. (Tudom, ez bonyolult) A probléma most az, hogy én már kb. egy éve arra kezdek rá jönni hogy én egyre jobban vágyom férfira. Nem tudnám megcsalni, nem tudnám elviselni hogy fájdalmat okozzak neki, mert szeretem, de egyszerűen a férfiakhoz vonzódom és fogalmam sincs hogy mit csináljak. Nem is tudom hogy mondjam meg neki hogy ezt érzem, utána nagyon utálnám magam hogy így összetörtem.

Viszont egyre többet gondolok arra hogy mi lenne ha pasim lenne, akit nem kell titkolni, igazán nőnek érezhetném magam és egy férfi szeretetét kapnám.


Bocsi a hosszú meséért. Így tisztább talán, mi van.



2015. jún. 10. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
ide mért nem ír senki?
2015. jún. 10. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta. Ha mind a ketten heterok vagyok, hogy lehettek együtt már négy éve? :D


Mert ha tényleg hetero vagy, akkor valamit nagyon elszúrtál és kár volt az egész kapcsolat.

Ha biszex vagy, akkor ez a kapcsolat már inkább barátsággá csendesült.


De igazából ez mindegy, ha így érzed, ha nem vagy vele boldog, nem elégít ki se testileg se érzelmileg azt meg kell beszélned vele.

2015. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heterok biztos nem vagytok, legfeljebb biszexek. Egyébként meg tessék kommunikálni egymással, beszéljétek meg ezt az egészet. Biztos nem fog örülni neki, de annak igen, hogy őszinte vagy vele és nem titkolózol.
2015. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy hetero. Biszexuális vagy.

Akármilyen bonyolult is, azonos neműbe semmilyen körülmények közt nem szeret bele egy teljesen hetero ember. Először ezt kéne elfogadnod, utána beszélni a nőddel, hogy ő hogy áll a férfiakkal. Lehet, hogy megértő.

2015. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!