Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a lanyok megtudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lanyok megtudjak ugy csalni a baratjukat, hogy utana nem ereznek semmi buntudatot, nem is akarjak soha elmondani es nem valtoznak meg?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi(johetnek szemelyes tapasztalatok, elmenyek), hogy mondjuk egy egyeves kapcsolat utan, a lanyok kepesek-e megcsalni a pasijukat(legyen az egy csok vagy akar tobb is) ugy, hogy arra gondolnak, hogy sosem derul ki, nem is akarnak elmondani vagy nem erzik ugy, hogy elkellene mondani, a pasi meg semmi valtozast ne vegyen eszre barmilyen teren is? Ugyertem, hogy erre hany lany lenne kepes, ugy, hogy utana ne legyen buntudata, ne kovetkezzen be valtozas a viselkedesebe, es ugy tudjon tovabb elni, hogy nem mondja el a parjanakstb? Kivancsi vagyok lanyok a velemenyetekre, hogy kepesek lenneteke ra, ha mondjuk az egy ev kapcsolatba volnanak kisebb vitatkozasok es neha ugy ereznetek, hogy csokken a bizalmatok, meg ha utana rajonnetek is, hogy felesleges volt a csokkenest erezni.

2015. máj. 17. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem én képes lennék erre. Ezért is nem akarok kapcsolatot, egyszerűen nem lenne fair a fiúval szemben.
2015. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én biztos nem lennék rá képes

ha meg a körülmények miatt esetleg mégis előfordulna, biztos hogy hatalmas bűntudatom lenne és valószínűleg bevallanám

2015. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

más nevében nem tudok beszélni, de van ilyen is meg olyan is

de ismerek olyat aki simán képes lenne megtenni és meg se bánná

mondjuk az a lány olyan is

2015. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül megteszik, ha az aktuális partnerük mellett felbukkan egy szupermacsó csodahapsi. Még soha nem láttam/hallottam rá ellenpéldát.
2015. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt rengeteg esetben láttam elvadult vadász szellemű pasikon, akik még 30-40 évesen sem akarnak önszántukból házasodni.
2015. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a baráti körömben van egy lány összevissza csalja a barátját büntudat nélkül mondván "én igy vagyok boldog"

de én soha nem tudnám ezt megtenni!! Volt hogy találkozgattam egy sráccal(aki nem jött be igazán csak vártam hogy hátha) de egy másik srác talizni akart velem aki szimpibb volt..én azt nem tudtam megtenni hogy egyszerre kettöjükkel talizgassak. Nem minden ember egyforma! :)

21L

2015. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen! Rengetegen megteszik mindenféle lelkifurdalás nélkül. Korábban még hittem abban, hogy amikor egy lánynak, nőnek párja van, akkor az valami szent és sérthetetlen dolog, de az az igazság, hogy olyankor, amikor nincs a közelben és van a lány mellett olyan férfi, aki tetszik neki, akkor habozás nélkül megteszi.

Én magam ugyan nem vagyok elég jó, hogy ilyen férfi lehessek, de mások esetében láttam már eleget. Amikor valaki tartósan távol van a párjától, pl. munka miatt vagy kollégista, nos olyankor szertefoszlik az acélkemény női hűség mítosza.

Igazság szerint, ha a nők valóban olyan hűségesek lennének, mint ahogy azt mondják, akkor nem is lenne értelme a féltékenységnek, hiszen "ők csak érzelemből szexelnek, azzal, akit szeretnek."

Közben pedig egyáltalán nem és elhiheted, hogy a világ legtermészetesebb dolgaként kezelik, ha összefekszenek mással, amiről pesze hallgatnak, mint a sír. Nem véletlen az sem, hogy annyi zabigyerek van (minimum 10 %), miközben a védekezés nélküli közösülések esetén kb. 55-60-ból egyetlen, ami teherbe-eséssel is jár és akkor még nem is vettük, amikor van védekezés is.

Lebuktatni pedig borzasztóan nehéz őket, sok nő hihetetlenül jól tud hazudni.

2015. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat sajnos szerintem is igy van.

Es en is ennek a tudataban elek, hogy, bar minden jo nagyjabol, de a baratnom barmikor csinalhat barmit ha eppen azt akarja, meg ha nem is neznem ki belole.

Egyszeruen nem dobom el ezt a gondolatot, es nem lepodnek meg semmin, mert egyszeruen hihetetlen, hogy mik tortenhetnek, es olyanokkal is akikbol az ember aztan teyleg nem nezne ki.

2015. máj. 17. 10:17
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Minden lány képes rá.
2015. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es nincs igazad.Eleve nem a női nemből kellene kiindulni,hanem annak neveléséből.Rossz dolog minden nőt egy kalap alá venni.Az olyan nő akinek normális dolog a megcsalás az azért van mert elkényesztetett,nen kapott gyerekkorában elég törődést.Felesleges azt mondani hogy minden nő és férfi egyforma,ez hülyeség.Minden ember más,csak vannak akik az ilyen dolgokat így látják jónak.
2015. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!