Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
ha nem tudod felfogni, hogy valakit ez vonz akkor nem szárnyaltad túl, bacik meg mindenhol vannak ennyi erővel élj egy búrokban
2015. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
16%
Ti meg ha nem tudjátok felfogni, hogy ez sokaknak gusztustalan, fogjátok fel és ne csináljatok úgy, mint ha a seggbe dugás normális, megszokott dolog lenne.Az emberiség egyre hülyébb.
2015. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
39%
19-es vagyok. Még egy adalék az undorkodóknak. Mint írtam imádom az anális szexet. Szeretem a páromnak tövig főlnyomni. Utana ha kiveszem semmi aggálya nincsen és élvezésig szop és le is nyeli. Na aggályoskodók ez a nem semmi. 20 éve a feleségem. Semmilyen baci fertőzésünk nincsen és teljesen egészségesek vagyunk. Ja és van három gyermekünk.
2015. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális dolog? ezáltal szerinted a homoszexuálisak sem normálisak csak mert seggbe dugják egymást? tehát ha valaki seggbe dug egy másik embert akkor az már nem normális? 15 évesen ne te mond már meg, hogy mi az jó köszi..., attól mert te undorodsz tőle másnak még lehet élvezetes...
2015. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
19%

"homoszexuálisak sem normálisak"

Igen, ez így van ahogy mondtad :D Semmi bajom velük, de a normától messze eltérnek.

2015. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
78%
25-ös a normák a te fejedben vannak. Nagyok sok férfi dug análisan nővel. 10-ből kilenc férfi szeretné kipróbálni De tízből 2-3 férfi aki kitudja próbálni. És talán egy férfinak van tartós kapcsoltában, hogy állandóan jelen van az anális szex is. Általában nem a férfiakon múlik. A nők utasítják el mert félnek a fajdalomtól és jobban finnyásak mint a férfiak. Ezek a nők a férfinek a prosztatáját sem izgatják soha. Legtöbb nőnek ez is gusztustalan. Nagyon sok férfi vágyakozik ilyen szexre tartós kapcsolatban. De sok a feleségének sem meri bevallani hogy ha tehetné csinálná és ha a felesége kategorikusan elútasítja akkor is fantáziál róla és titokban is kiprópálná nővel. A legtöbb nőnék ez prűdéria mert szerintük gusztustalan. De hát mi férfiak ilyen mocskosak vagyunk és nagyok sok férfi még mocskosabban szereti a szexet. Ha a nők belelátnának a férfiak fejébe akkor legtöbbje elrémülne.
2015. jún. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
3%
Egy az, hogy nem 15 éves vagyok. Kettő meg, hogy k.vára nem normális dolog, de a buzulás se. GRatulálok a 20 éve feleségednek, hogy a szaros seggéből kivett p..csödet még le is szopja. Ez a sokfajta hülyeség, amit műveltek azért alakult ki,mert unalmas a normális szex, valami miatt. Ez a ti hibátok meg a társadalomé, hogy a hülyeséget terjeszti. A kis taknyos pulyák 13 évesen dugnak agyba-főbe, aztán meg megunják ugye És jön a marhaság. Ilyen a hugyos "sexs", szaros szex is pl.
2015. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
87%
27-esd Gratulálhatsz is feleségemnek. Ő tudja hogy kell kielégíteni egy férfit. Nem tudom férfi vagy e nő? De ha mondjuk férfi és neked egy héten egy 10 percre van kedved lagymatagon megdugni a párod misszionárius pózban akkor az a te dolgod. Én és a párom többet kívánunk a szexben. Igen nem elégednénk meg már 20év után a lagymatag szexel unalmassá is válna. Neked ilyen lagymatag pár kell aki nem kíván sokat a szexben akkor keres olyat. Mi többet kívánunk. A legperverzebbet is. És akár hiszed akár nem, baromira boldogok vagyunk!!!
2015. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
17%
Betegek...
2015. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
95%
29-es. Neked mi bajod van azzal ki mit csinál a négy fal között? Te nem is tudod mennyi ilyen ember. A szadistától a mazohistáig. Ha csak felmész ilyen szex kereső oldalakra tele van ilyenekkel. És van rá igény. De hogy máshogy szexel ahhoz senkinek semmi köze. Mint ahogy azt sem lehet leszólni hogy te hogy nem kívánod. A barátom felesége ápolónő. Ők szerintem még keményebb szexet folytatnak. Profi az olyan nő. Eltudod képzelni hány farkat katéterez meg egy nap? Gondolod a párján már nem próbálta ki? De kinek mi köze hozzá?
2015. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!