Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
0%
És akkor minek akarják másra erőltetni?
2015. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
72%
Ki akarja másra erőltetni? Ha egy pár megegyezik hogy nem csinálja akkor nem csinálja. Ettől még lehetnek boldogok. Az aki meg mást kíván az meg keres másik párt magának aki úgy kívánja ahogy ő. És mindenki boldog. Itt mindenki csak a saját kis véleményét mondja el. Senki sem nézheti le azt aki nem kívánja de azt sem nézhető le aki kívánja. Mindenki tiszteletbe tarja a másik véleményét és szokásait.
2015. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%
Jó, nekem gusztustalan fogják fel ők is és akkor leszarom, hogy egymást seggbedugják.
2015. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
72%
33-as. Mindenki felfogta hogy te nem szereted. Te is fogd fel hogy van aki szereti. Megértjük azt is hogy neked gusztustalan. De ha lenézésből írtad akkor arra senki nem kíváncsi!!
2015. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
46%

És már megint eljutottunk odáig, hogy aki nem szereti az anált, az havonta egyszer dug, csakis misszionáriusban, 10 percig. Mert aki nem szereti az anált, az egy prűd senki.


Te beszélsz arról, hogy ne nézzük le azokat, akik szeretik az anált és csinálják. Miután ilyeneket kijelentesz, bocs, de csak úgy tudok rád nézni, mint aki nem normális. És nem azért mert análozol, és el is várod a nődtől, hogy utána leszopjon, az meg mint egy ribi cuppan rá, hanem azért, mert egy követelődző f. szkalap vagy, aki azt követeli, hogy mindenki fogadja el őt olyannak, amilyen, miközben te mindenkit leszólsz, mert nem szereti seggbe.

Na menj a fr@ncba te senkiházi. A te fajtád a legrosszabb. Az ilyen kijelentések miatt hiszi azt a legtöbb nő, hogy ő baromi sz@r az ágyban, mert amúgy mindent megcsinál, csak az anál nem tetszik neki, így ő egy prűd sz@r, és utána hagyja, hogy csinálják, és egy idő után már a vaginálisat sem kívánja. Menj a fenébe, dugd seggbe a nődet inkább, hátha egyszer telibe fossa a képed véletlenül.


Ja, és hogy mi a normális... Te is csak azt a "normálisat" szajkózod, ami a te fejedben él, szóval ugyanolyan vagy, mint a többiek, semmivel sem jobb!


Hadd ne legyek már prűd, szeretek szopni, szeretem, ha nyalnak, imádok beöltözni, különleges helyeken dugni... de én prűd vagyok, mert képtelen vagyok élvezni az anált, ami amúgy kötelező... na menj a büdös p**csába. Ja, hogy te elég sokszor jársz is ott? Akkor nem mondtam semmit.

Se ggfej

2015. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy írtam a majmok szintjén már túlléptem, de ti csak dugjátok seggbe egymást. Ennyi.
2015. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
91%
Na hogy fellázadt a 35-ös. Na látod így kell ezt. Nem vagy prűd. Én sehol nem mondtam hogy más rossz azért mert nem szereti az anált!!Igen azt hittem prűdségből mondod, hogy nem szereted az anált. De ettől ég ahogy írod megadsz a párodnak amit kíván. Miért nem fogadod el hogy a másik olyan te meg ilyen. Ki beszélt arról hogy egy nő mert éppen az anált nem szereti nem lehet teljes értékű nő? Kicsit frusztrál téged ez az anál. Nyiss egy új kérdést és csevegjünk a punciról a szopásról vagy a beöltözésről. Milyen jókat fogunk arról is beszélgetni. És biztos sokan lesznek akik írnak majd és kérdezik hogy csinálod, de jó vagy mint nő. Úgy veszem észre neked ez a téma nem megfelelő. Nem kell ideírnod menjünk másik témára. Nehogy ezen idegesítsd magad! Te se néz le mást. Senki nem néz le téged. Nagyon jó amiket írtál és szeretsz. Biztos van amiden teljesen kivételes vagy!
2015. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
28%

35-vagyok

Összetévesztesz valakivel, én nem írtam, hogy az anál rossz. Én arra reflektáltam, amikor írtad, hogy a homokosok ne normálisak.

Engem a további válaszaid borítottak ki. És most persze, visszakozol, de amúgy végig prűdséggel "vádoltad" az embereket, akik nem akarják minden testnyílásukban elfogadni a f....t ;)

Azt hitted, hogy prűdségből írtam... látod? A lenézés az alapjaidban benne van, mivel egy szóval nem írtam le senki, hogy ő misszionáriusba tolja folyton, te mégis erre gondoltál. Ne akard nekem bemagyarázni, hogy nem nézel le senkit...

Oké, téma lezárva.

2015. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
91%

35-ös Végig olvastam az a összeset. Nincs olyan írva sehol, hogy az anál kötelező. Senkinek nem kötelező. Van olyan férfi aki nem szereti. Mi ezzel a baj? Semmi. Te meg felháborodsz mert van aki szereti vagy meri népszerűsíteni. Na hogy nehogy fájjon a lelked ideírom. Tisztelt hölgyek ha valakinek nem jó érzés análisan szeretkezni semmi baj! Nagyon sokféleképpen lehet szeretkezni, de az hogy szeretkezünk bárhogyan, az nagyon jó! De kérlek titeket szeressétek a férfiakt, mert mi is nagyon szeretünk titeket.

Jó így neked?

2015. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
88%

"homokos meg nem normálisak " azt nem én írtam. Nem vagyok homokos, feleségem van. De egy meleget sem tudnék bántani csak ezért mert meleg. Amiket én írtam a: 13, 19,23,26,28,30,32,34,37,39.

Semmi közöm a homoszexualitáshoz.

2015. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!