Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarjátok az anális szexet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
12%

39-es, rohadtul nem arra reflektáltál, amit írtam...

Azt írtam, prűdséggel vádoltad az embereket, akik erre nem szolgáltak rá. Ráadásul önmagadnak mondasz ellent...

Ha annyira felhőtlen a szexuális életed, akkor miért foglalkozol itt, gyk, ilyen kérdésekkel? Csak nevetned kellene egy jót, aztán hagyni a francba az egészet, mivel csak az számít, hogy te meg a nőd mit csináltok. Nem? Mégis itt vagy, és pofázol.

Én is, de nekem k...rvára nincs rendben semmim, így persze, hogy itt élem ki a frusztrációmat... A te jelenlétedet viszont így nem igazán értem. ;)

2015. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
22%

Na, ez meg a másik... nekem sincs bajom am elegekkel. De amit csinálnak ellent mond a természetesnek. Mert ebből nem lesz gyerek. Nem csak az lehet szerelmes, aki gyereket akar meg ilyesmi.. a természetnek mond ellent, nem az erkölcsöknek...

Kicsit gondolkozzatok már el azon, hogy ki mit ír, nem kell egyből homofóbnak titulálni valakit azért, mert nem nyalja körbe a homokosokat és borul le eléjük, mert ma már ez a normális...

2015. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
80%
41-es. Miért vagyok itt. Talán azért mert most a nagy szabadságomban ráérek. A prűdség miatt nem ne haragudj rám. Láthatóan félreértettelek. Én nem régen vagyok itt. Talán egy hete regisztráltam. Igen jó a házaséletem. Ritkán vagyok interneten. Jó volt egy kicsit írni beszélgetni. Ha meg azt kérdezed miért ? Mert a kis család elutazott és nem kellett velük mennem. Neked meg nem jó. Sajnálom. Én azt hittem először hogy egy egyedül álló nő vagy aki mérgesen olvassa mások boldogságát. Aztán írtál magadról. Persze rájöhetett így mindenki teljesen más vagy. Egy boldogságra, szeretkezésre, vágyó nő. Neked meg semmi nincs rendben, írod. Sajnálom. Akkor inkább azt kívánom. Felejtsük el ezt az anál dolgot. Légy nagyon boldog és legyen az amit kívánsz és szeretnél!!!!!!!!
2015. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
0%

mert s zart akarnak a farkukra :))

okosak

2015. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
4%

Most nézem: az összes válaszomat lepontozták, csak mert nem értek egyet a "normával" :D

Ez igen...

2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
5%
Enyémet is, tiszta köcsögök.
2015. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
5%
És utána jönnek azzal, hogy én magyarázom, hogy mi a normális. De hát én nem vagyok az, mivel "kitaszítanak" a válaszadók. :D :D
2015. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki aki akarja, latens meleg, es a pokol tuzeben fog elegni. A no pedig aki ezt hagyja, na az mar Mindennek a teteje, ket alkalom utan befottes uveg mereture tagul a segge!
2015. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
80%
Én 20 éve análisan is szeretkezem a feleségemmel és nincs kitágulva a segge. Sportól eendszeresen de én sem vagyok kicsi. Milyen hülyeségeket írnak itt. Ha egy feleség a férje prosztatáját is szereti izgatni akkor az már nem normális? Megértem ha valaki vamit nem szeret. Az a kérdés hogy miért akarjuk az análus szexet? Mert jó. Nem az a kérdés miért nem jó az anális szex. Nekem jó. Nem nézek le mást mert neki nem jó. Más se nézten le azért mert így csinálom a párommal.
2015. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
10%
Nem nézel le? Te nézel le mindenkit, aki gusztustalannak találja. S nem normális, csak divat. Egy kis kaka a húgycsőbe.... Hmmmm fincsi lehet. Vagy szoktad úgy, hogy kihúzod a seggéből aztán még a puncijába is bedugod?
2015. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!