Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy lányról aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy lányról aki kb csak felül szeret lenni szex közben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én meg csak alul szeretek. Ideális pár lennénk
2015. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
alkalmazkodó típus vagyok, úgy csinálnánk ahogy ő jól érzi magát :)
2015. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki, hogy mennyire jó a többi póz is :)
2015. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszolóval izgi lehet a szex.
2015. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma. Nincs nagy fáradság. Lefekszem mehet a furulya utána meg lovagolhat ezerrel. Kényelmes pasiknak baromi jó!!
2015. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Harmas:jo valasz ;)

Szerintem szuper a tobbi poz is! Miert nem szereted a tobbit? En szex kozben imadom valtogatni!

Söt elvezem ha kutyaban vagyunk es racsap a fenekemre vagy meghuzza hajam. Egy pozban nem is olyan elvezetes :)

2015. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok:

Egyetértek a hatossal :)

2015. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ó a 6-tos! A kis vadóc leány. Ezt szeretik legjobban a férfiak. Élvezd is! Jó is az!!!!!
2015. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2 lányt ismerek aki ilyen:

1: Azt mondja orgazmust csak akkor tud elérni, ha felül van

2: Azt mondja, hogy ő azt élvezi a legjobban, ha ő irányít és maga alá gyűri a pasit


Mivel én annyira nem szeretek alul lenni, nekem ez elég bajos lenne (nem olyan jó az elsülés alul és nem tudok rendesen mozogni), de van olyan haverom aki imádja, mert telibe látja a lányt és szabad a keze. Csakis emiatt tűröm meg én is.

Ez van, pl én Kanálkával vagyok úgy, hogy kerülöm mint a fenét ha lehet.

2015. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nos elöször nyalnám a kedves hölgy punciját..majd beleülhetne ahogy szereti..de egy idö után megkérném üljön bele nekem háttal is...majd megkérném hajoljon elöre közben,had gyönyörkódjek a popsijában..és akkor már igazán kipróbálhatná a kutyapózt:)

elösször csak hozzádörgölném a makkom,a hátát puszilgatnám..majd lassan tövig nyomnám..és a csipöjébe kapaszkodva dugnám egyre vadabbul...aztán ezek után csak benne lenne még egy két pózban:)

2015. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!