Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal le feküdtünk 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal le feküdtünk 2 hete gumi nélkül többi lent 16/L?

Figyelt kérdés
2 hete gumi nélkül le feküdtünk és most nemtudom hogy teherbe-e estem. Tudom hogy meggondolatlanságot és Hül*eséget csináltunk ezek a válaszok nem is érdekelnek! Nem élvezett el bennem időben ki vette. 2-3 alkalommal csináltuk így. Miből venném észre hogy terhes vagyok? Jelek..stb? Nőgyógyászom azt mondta amikor voltam első alkalommal (6hónapja) hogy a hamar teherbe eshetek..amikor utoljára voltam (2hónapja) közölte hogy nincsen kifejlődve a méhem. Szóval most ezt nem értem. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. máj. 12. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg a Jelek cimű filmet, ott mindent elmondanak benne.
2015. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok köszönöm. Terhességre utaló jelek?!
2015. máj. 12. 17:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a nőgyógyászod egyszer ezt másszor azt mondj. Lehetsz terhes, testesztelj. A menstruáció megjovetelenek időpontja körül.
2015. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha már megengedted neki azt kívánom, hogy ess teherbe, a palid pedig lépjen le. ;)
2015. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ha meg is jönne.. még két hét van rá hogy megjöjjön a havim, ha megjön az után lehetnek valami terhességre utaló jelek? mik azok?
2015. máj. 12. 17:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass, de nevetséges, hogy dugni van eszed, de védekezni már nincs!
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kösz..megnyugtató..
2015. máj. 12. 17:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha segiteni is probálva valaki itt, akkor esetleg egy linket? ahol ezt tudnám olvasgatni??
2015. máj. 12. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A beagyazodas sokáig tart, így csak az után van jele a terhességnek, Google: beagyazodas, terhesség első jelei. Ha ügyes és genetikailag szerencsétek van, megszakításosan nem estél teherbe. Mi egy éve így csináljuk, de ez nem garancia. Becsúszhat.
2015. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A google a barátod :-)
2015. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!