Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes múltam és nem...

Bobocka kérdése:

15 hetes terhes múltam és nem élvezem a szexet a párommal. Fájdalmas picit amikor csináljuk. Ez mitol lehet? Már félek egyuttlenni vele

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a terhességem elejétől fájt a szex. Vagy a méhszájamat "ütötte" meg, és az fájt, vagy ha nagyon óvatos volt, akkor meg az orgazmustól voltak olyan fájdalmaim, hogy lekapartam a vakolatot.... Így nekem szex és orgazmusmentes 9 hónapom volt.......

De megérte, kétszer is :o)

2008. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem élveztem a szexet terhesség alatt, nem is kívántam. Ha pedig hagytam magam "rábeszélni", nekem is fájt, és belül végig száraz voltam! Így ment ez végig... Ha fájdalmat érzel, ne kényszerítsd magad a szexre, inkább oldjátok meg másképp :-)
2008. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem is kívántam,de talán nem is fogom ezután...Nem voltam én viszont száraz, de fájt
2008. máj. 8. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is rosszul esett a szex,mert görcsölt a hasam tőle.A párom megértette hogy nem kívánom,mert orgazmus után 3 napig fájt mindenem.35 hetes vagyok,de most sem hiányzik a szex.Remélem a szülés után minden rendben lessz megint.
2008. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok: én 6 hete szültem, és sajnos még nem jött meg a kedvem a szexhez...tegnap kipróbáltuk először, és egyáltalán nem volt jó érzés...REmélem nektek majd sikerül!! :-) További boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek!
2008. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszike a válaszokat,boldog babavárást mindenkinek:)A 2. válaszolónak meg gratulálok és jó babázást:)
2008. máj. 8. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudat alatt félted a babát, nehogy baja legyen a szextől, azért nem esik jól. Én csak az első trimeszterben nem kívántam, az állandó rosszullétek miatt eszembe se jutott. Aztán fokozatosan visszaállt minden arégi kerékvágásba. Illetve most, a finisben megint ritkábban szexelünk. De azért időről időre megkívánom, csak már sokkal óvatosabban, mint eddig.

Lehet, hogy még nálad is változik, de ne erőltess semmit, csak azt tedd, ami adott pillanatban neked jó. Most te vagy a fontos és a baba. Biztos a párod is megérti.

Boldog babavárást!

31 hetes kismama

2008. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!