Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megharagszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megharagszik a barátnőm, ha reggel mikor még alszik, ráverem az arcára?

Figyelt kérdés
Utána persze megmagyaráznám neki, hogy ez engem nagyon felizgat, hogy a tudta /engedélye nélkül ráverhettem. Vagy előző este beszéljem meg vele? á úgy már nem az igazi. Lányok ti nagyon megharagudnátok? És ha utána kérhetnétek bármit cserébe?
2015. jún. 13. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat, de szerintem beszéld meg vele, nehogy sértődés legyen belőle, tudom veszít a varázsából az izgalomból. De jobb tisztázni ezeket, mert lehet nagy veszekedést rendezne.


Még ilyet nem csináltak velem, a párom sem, igaz poénkodott ezzel, akkor mondtam, nem lenne gond, de eddig nem tette, lehet ennyire nem izgatja a dolog, ami nem baj. Ha izgatná se lenne, de nem vagyunk egyformák.

N

2015. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. Ezt a poénkodást pont ki kéne próbálnia a kérdezőnek is, így lemérné, benne lenne-e a lány.
2015. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 hátha nem meri szemtől-szemben megkérdezni, lehet. Párom ezt úgy tette, hogy valamiről beszéltünk, nem mostanában volt és mondta, akkor majd míg alszol jól az arcodra verem. :D

Én meg, ha szeretnéd. :P

De valahogy úgy kéne, hogy valami szexszel kapcsolatban, mikor erről beszélnek pl. Ezt meg már a kérdezőnek kéne tudnia, mennyire lenne erre is vevő, még ha poén szinten is.

(11)

2015. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Bírom az ilyen romantikus fiúkat :D
2015. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Neked hogy tetszene ha ö meg ugy kelteni hogy jol a fejedre fingik?:D na jo am viccet félre téve hozd fel neki hogy iylet hallottál és nézd meg hogy reagál. Mindenki másmilyen perverznek is tartom magam. Valaki irta elöttem hogy felizgatja a csajt reggel az tök jo szerintem. De ez h rávered.. Én nagyon megharagudnék. Nekem nagyon megalázo lenne. 21l
2015. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
kösd fel magad. ezt kérném utána cserébe. de te ha nem, majd én megtenném ;) ezer örömmel.
2015. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!