Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok való ebbe a világba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok való ebbe a világba? 24F

Figyelt kérdés

Külsőleg nagyon jó pasinak tartanak (helyes, magas, izmos, stílusom se rossz szerintem), de már a reményt is feladtam hogy legyen valaha valakim. Egyszerűen túlságosan visszahúzódó vagyok (azaz nem tudok nyitni, ha valakit megismerek utána már nincs probléma). Elmegyünk bulizni, folyamatosan bámulnak a lányok, nyitnak is, de egyszerűen nem tudok mit mondani nekik, nem tudok beszélgetést kezdeményezni, illetve azt sem tudom miről kéne beszélgetni? Szóval kb mindig annyiban marad a dolog, csak azért járok ilyen helyekre haverokkal mert nő kicsit az önbizalmam, és mert jó érzés hogy folyamatosan letapiznak/fogdosnak a lányok (5 éve nem voltam már nővel - és akkor is fizetőssel - így ez is több mint a semmi). Ja és a legjobb, hogy a lányok meg azért nem jönnek oda beszélgetni mert "túl jó vagyok" nekik.


Hogyan fejleszthetném a kommunikációs képességem úgy hogy közbe ne csináljak hülyét magamból emberek előtt?


2015. jún. 13. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
pont ugyan ilyen vagyok csak lanyba
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

én is... hát tényleg nehéz ügy :/

19/l

2015. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok, bár néha azért kezdeményezek a lányoknál, még el is kezdek velük beszélgetni, csak sokszor azt érzem, hogy idegesítem csak őket, vagy pedig már unnak...

aztán én vagyok mindíg az, aki nem erőlteti... Barátaim szerint kitartóbnak kellene lennem és azok a lányok akikkel összebarátkoztam nem értik miért nem folytatom tovább ilyen lendülettel...

nincs nekem sem önbizalmam, aztán utánna úgy érzem már csak hülyét csinálnék magamból, de lehet, hogy ez nem így van...


20/F

2015. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
küldj képet :)
2015. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el!!! Tudod egyébként, hogy valójában mitől tartasz??
2015. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Húha, mennyi kívül-belül tökéletes fiú és lány van itt, akinknek egyedül az a gondjuk, hogy félénkek! :D

Talán nem a plázap**csákra kellene hajtanod, és nem arra, hogy megbámuljanak és fogdossanak.

Talán egy olyan lányt kellene keresni, aki értékes, nem egy mutogatni való műpuncit.

Ha csak a külsőségekre hajtasz, akkor semmin se csodálkozz. És nehogy azt mondd, hogy te nem a külsőségekre hajtasz, mert akkor hazudsz.

2015. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 nem teljesen értem ezzel mire válaszoltál, természetesen viszonylag magasak az igényeim ami a külsőt illeti, de nézzen ki a lány akárhogy attól még visszahúzódó vagyok és ha benne vagyok a szituban fogalmam sincs miről beszéljek.
2015. jún. 13. 23:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Hany centis a bananod?
2015. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát nem panaszkodom, de ez hogy jön ide??? :D
2015. jún. 13. 23:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Most jól agyondicsérted magad. Vagy azért nem vagy sikeres, mert nem nézel ki olyan jól mint gondolod, vagy azért mert egy balf.sz vagy. Tudom, most le fogtok pontozni, de nem érdekel. Ha tényleg ilyen jól nézel ki, akkor egy igazi töketlen barom vagy, aki megérdemli a sorsát. Tudod, hogy hány alacsony, ronda srác lenne a helyedben, aki kihasználná ezt a lehetőséget?

Ha meg nem is nézel ki olyan jól, ahogy hiszed, akkor pedig ez az oka. Közelebbi lány barátaim, szüleim egész gyerekkoromban azzal tömtek milyen helyes vagyok, meg jó pasi, én barom meg elhittem, elhiheted mekkorát koppantam, amikor kiderült, hogy nem így van. Mondjuk annyi pozitķvum van bennem, hogy magas vagyok.

Szóval, ha csak a szüleid, és a "kedves csajhaverok" mondták milyen jó pask vagy, akkor van egy rossz hírem. Ha meg nem akkor ne legyél balfék, vegyél egy mély levegőt, fogd magad és menj oda egy csajhoz. Ha nem jön össze, akkor egy másikhoz, ha az sem, akkor megint egy másikhoz, és így tovább.

2015. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!