Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok való ebbe a világba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok való ebbe a világba? 24F

Figyelt kérdés

Külsőleg nagyon jó pasinak tartanak (helyes, magas, izmos, stílusom se rossz szerintem), de már a reményt is feladtam hogy legyen valaha valakim. Egyszerűen túlságosan visszahúzódó vagyok (azaz nem tudok nyitni, ha valakit megismerek utána már nincs probléma). Elmegyünk bulizni, folyamatosan bámulnak a lányok, nyitnak is, de egyszerűen nem tudok mit mondani nekik, nem tudok beszélgetést kezdeményezni, illetve azt sem tudom miről kéne beszélgetni? Szóval kb mindig annyiban marad a dolog, csak azért járok ilyen helyekre haverokkal mert nő kicsit az önbizalmam, és mert jó érzés hogy folyamatosan letapiznak/fogdosnak a lányok (5 éve nem voltam már nővel - és akkor is fizetőssel - így ez is több mint a semmi). Ja és a legjobb, hogy a lányok meg azért nem jönnek oda beszélgetni mert "túl jó vagyok" nekik.


Hogyan fejleszthetném a kommunikációs képességem úgy hogy közbe ne csináljak hülyét magamból emberek előtt?


2015. jún. 13. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

akit nem áldott meg túl naggyal a sors, az visszahuzodobb :)

Hogy nevelkedtel?

2015. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pask=pasi*

Pozitkvum=pozitívum*

2015. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

azt írta a srác h a lányok mondják h túl jó pasi.

Szóval nem értem miről beszelsz.

2015. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet, nekem is lányok mondták, mégsem igaz. Van egy helyes, magas, izmos haverom, arra tapadnak. Nem csak így fogdossák meg ilyenek, hanem konkrétan megdugatják magukat vele. A srác kb meg se szólal, csak válogat.
2015. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még h mindig a nő választ...persze, mert a legtöbb pasi ugyanazt látja vagy (csinalja) a nőkben vagy (nőkkel)... A p.ncit meg h jó lesz egy menetre.
2015. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem vagy véletlenül szociofóbiás?

én is nagyon rossz vagyok az ismerkedésben és az internet segítségével találtam párt magamnak.. bár nem terveztem, de sokat beszélgettünk és már másfél éve kapcsolatban vagyok vele :)

2015. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanilyen vagyok azzal a különbséggel, hogy nem nézek ki jól, vékony vagyok és a kutya sem nyit felém nőben
2015. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lám, lám... a külső nem minden.

Én nő vagyok, de rohadtul ne mam ai sztereotípiáknak megfelelő...

Alacsony vagyok, van rajtam némi súlyfelesleg, azt mondják, az arcom szép, de szerintem csak vigasztalni akarnak. Mindezek ellenére mindig körülzsongtak a férfiak. Még azok is, akiket manapság jóképűnek mondanak, és azoknak általában a cicababák kellenek (mint mondjuk neked), és akkor csodálkoznak, hogy egy ilyen pasinak minek kell egy olyan lány, mint én...

Azért mert kommunikálok. Nyitok az emberek felé, meghallgatom őket, alkalmazkodok hozzájuk, mégis megőrzöm önmagam. Most a saját példámból kiindulva nyugodtan mondhatom, hogy a kisugárzás fontosabb, mint a külső.

Nem minden lánynak, hiszen látják, hogy visszahúzódó vagy, de mégis fogdosnak, meg ilyesmi, csak azért, mert jól nézel ki (elvileg).

Nos, mivel te nem tudsz nyitni (ami miatt nem kell vádolnod önmagad), ezért elég kellemetlen helyzetekbe kerülhetsz, amitől csak még visszahúzódóbb leszel. Valamiért önbizalomhiányban szenvedsz (ha nem is a külsőd felé), ennek sok oka lehet, az is lehet, hogy egyszerűen visszahúzódóbb személyiség vagy, de mivel manapság a jópasik nem lehetnek visszahúzódóak (ezt nem én mondom, hanem a társadalom), viszont benned van egy kis félénkség, csak még félénkebb lettél, hiszen úgy gondolod, nem passzolsz a mai világba. Lásd a kérdésed.

Jobb lenne beszélned valakivel, hogy mi is lehet az oka annak, hogy ilyen vagy és miért nem fogadod el azt, hogy kicsit félénkebb vagy, mint mások. Úgy látom nagyon hülye nem lehetsz, az írásod alapján (nincs benne számtalan helyesírási hiba, és a fogalmazásod is a korodnak megfelelő), így jobb, ha valakivel leülsz, őszintén beszélsz a gondjaidról, és utána elfogadod önmagad, ebből pedig már az fog következni, hogy jobban tudsz nyitni az emberek felé.

Ha gondolod nekem is írhatsz privátban és segítek, ha tudok. :)

2015. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!