Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti el tudnátok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti el tudnátok képzelni az életet egy nektek tetsző rabszolgával? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Arről lenne szó ,hogy a pasi értelmes,anyagilag sikeres ,jól néz ki ,jóhumorú de így érzi jól magát.

-nem várna el szexet tőletek csak hogy szolgálhasson titeket!

-rendben tartaná a lakást,

-venné a ruháitokat,

-anyagilag támogatna

-használhatnátok szex szolgának ha akarjátok,

-erényövet hordana és nálatok lenne a kulcs,

Mellette persze pasizhatnátok és szexelhetnétek akivel akartok,ő csak olyan lenne mint egy háziállat aki mindenben szőtfogad és mindent megtesz a kényelmetekért.



2015. jún. 14. 13:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kellene...
2015. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

király lenne

:))

2015. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
nőbe se ártana
2015. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nekem sose talpnyaló kellett... inkább olyan, akivel megértjük egymást és átvészeljük a problémákat.
2015. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%
Engem az érdekelne, hogy miért "így érzi jól magát"? Csalódások érték a lányokkal kapcsolatosan, vagy valamilyen kisebbségi komplexus gátolja esetleg? ;)
2015. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
ez engem is érdekelne, hogy valaki hogyan jut el idáig
2015. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
Ezt még hányszor teszed fel? Amúgy meg jó nagy szánalom vagy, csak minket férfiakat égetsz az idi_óta kérdéseiddel. Fogyaték.
2015. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az ok ,hogy jól esik és nagyon izgató valakit igazi Istennőként imádni úgy hogy közben tudom nem lehet az enyém,de mégis mindent megteszek hogy legalább annyit kapjak belőle amennyi lehetséges. Végsősoron ez egy perverz szerepjáték ami teremt egy olyan fantáziavilágot amiben élni, számomra egy hihetetlenül izgató és kielégítő élményt jelent. :)
2015. jún. 14. 14:34
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de anyagi ellenszolgáltatás nélkül, mert nem vagyok k**va. Meg inkább ilyen "lakótársi" kapcsolat lenne részemről. Együttélnék vele, de szex mentesen. Néha egy kis erotikus jellegű játék beleférne, pl. fenekelés, korbácsolás, alázás, leköpés, és ha rossz napom lenne, akkor csak úgy megverném és nem riadna meg attól sem, hogy összekenjem a véremmel. Lehet időnként hoznék egy lányt vagy pasit, akivel szexelnie kéne, de csak a kiadott parancsaimat követhetnék.

Segítene a szépítkezésben, kifésülné a hajam, megmasszírozna. Eljönne velem pár helyre, ő lenne az edzőtársam és a legjobb barátom és bizalmasom. Kár, hogy a páromnak nem tetszene az ötlet, pedig benne lennék, hogy legyen egy rabszolgám.

2015. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Interferencia ***** válasza:
71%
Nekem hetero férfiként is kéne egy ilyen. :D Szexre egyáltalán nem használnálak, az erényövet levetetném veled, hogy ne legyen egészségügyi bajod, és életed végéig tudj nálam takarítani. :)
2015. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!