Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem rá hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá hogy ő is kényeztessen orálisan?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt barátommal, ő volt nekem az első (neki már volt előttem más) nagyon jó a szex( bár nincs összehasonlítási alapom :D) az elejétől kezdve én kényeztettem őt orálisan, és az első alkalom előtt meg utána is párszor ő is engem(nem olyan sokszor) most viszont ez valahogy teljesen kimarad.Pedig én nagyon szeretném. Én mindig csinálom nekem, van hogy kér de persze magamtól is. Csak nem tudom én hogy kérjem meg rá, nem lesz furcsa ha közben megkérem rá?

előre is kösz a válaszokat

20/l


2015. jún. 14. 21:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*én mindig csinálom neki
2015. jún. 14. 21:41
 2/14 anonim ***** válasza:
kérd meg rá. Mondd, hogy azt nagyon szereted, ennyi.
2015. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Cica,laposodik a kapcsolat:/

Én szeretek nyalni.

2015. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne furcsa? Egy kapcsolat alapja, hogy megbeszéljétek a problémáitokat és a vágyaitokat is. Néma gyereknek anyja se... :)

Szedd össze a bátorságod, és a következő alkalommal mondd meg neki hogy te ezt igényled.

Jó szórakozást! ;)

2015. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld "oda" vezetni a kezét, hátha akkor veszi a lapot, vagy említsd meg, hogy mennyire jó volt ahogy csinálta és mennyire élvezted. :)
2015. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma. :D

Ha "végeztél" vele, említsd meg neki hogy visszafele is működhetne a dolog sokkal gyakrabban mert nagyon szereted mikor csinálja. Ennyi.

2015. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szexelni tudtok, de beszélni róla nem? Akkor még van hova fejlődni.

Neked nem furcsa, amikor ő megkér az orális szexre? Akkor neki sem lesz fura.

2015. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 RRR ***** válasza:

ülj az arcára

franciázzatok

2015. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!Kézzel csinálja is csak utána már a lengyeg szokott jönni, csak tartok attól hogy ha idáig nem jutott eszébe akor nem is szeretné csinálni :/
2015. jún. 14. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Van egy vágyam, próbáld ki rajta, hátha:


Fektesd az ágyra, csinálj úgy mintha te akarnád kényeztetni, csókolgasd mindenhol, aztán egyszercsak kötözd ki a kezeit, vetkőzz le, és térdelj a mellkasára, és nyalasd ki magad. Ha ezt csinálná velem egy nő, nekem nagyon tetszene, egy próbát megér!

2015. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!