Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem rá hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá hogy ő is kényeztessen orálisan?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt barátommal, ő volt nekem az első (neki már volt előttem más) nagyon jó a szex( bár nincs összehasonlítási alapom :D) az elejétől kezdve én kényeztettem őt orálisan, és az első alkalom előtt meg utána is párszor ő is engem(nem olyan sokszor) most viszont ez valahogy teljesen kimarad.Pedig én nagyon szeretném. Én mindig csinálom nekem, van hogy kér de persze magamtól is. Csak nem tudom én hogy kérjem meg rá, nem lesz furcsa ha közben megkérem rá?

előre is kösz a válaszokat

20/l


2015. jún. 14. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.

Amikor ez történik, én mindig nagyon ellazulok és belefeledkezem az élvezetbe. De, ha egy fejbiccentésnyire lenne tőlem a viszonzás lehetősége, akkor biztos, hogy nem vonakodnék, hogy viszonozzam az örömöt.

Próbáld ki és fordulj meg lefelé.

2015. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

amit a 11-es mondott szerintem durva, én is megcsinálnám ha ilyen lenne, de csak hogy a barátnőmnek jó legyen

szerintem simán megkérheted, meg is beszélhetbnétek hogy miért nem csinálta eddig, lehet az izével, szagával, vagy azzal van baja hogy van rajta szőr, borosta, és elvesezi tőle a kedvét

szerintem ezt nem szex közben kellene, mert lehet hogy neki komoly baja van vele, azt meg nem meztelenül érdemes megvitatni

2015. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Noren1989 ***** válasza:

Na először is, a pasit nem rávezetni kell, csillagom, megmondod neki, hogy szeretnéd.

Nem, nem lesz furcsa.

25/F

Ha ő nem nyal ki, majd megteszi más.

2015. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bátran megmondhatod neki, vagy ne szo pd le
2015. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!