Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért ilyen az ízlésetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért ilyen az ízlésetek?

Figyelt kérdés
Normális srác vagyok elmondások alapján jóképű, magas vagyok szőke kék szemű izmos testalkatú, belső tulajdonságaim is rendben vannak nem vagyok nagyképű bunkó paraszt, viszont itt kezdődik a probléma, hogy olyan fiúk találnak maguknak párt akik ilyenek és nem tisztelik a barátnőjüket megcsalják őket. , én viszont normális lányt nem tudok felszedni, csak az olyanokat akiket a külsőség érdekel, és az anyagi helyzet amivel nem is lenne probléma, de komoly kapcsolatra vágyom.Összefoglalva, nem hisztizni jöttem ide, csak az lenne a kérdésem, hogy a normális lányok miért a nagyképű parasztokra buknak?

2015. jún. 14. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
ne általánosíts!
2015. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2015. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó bocsánat akkor a nők 95% ának :)
2015. jún. 14. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
¯\_(ツ)_/¯
2015. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
És a fiúk miért buknak az ócska,flegma plázacicákra?:)
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudom én eddig csak szexuálisan használtam ki őket, kapcsolatra biztos hogy nem vágynék egyiktől sem :)
2015. jún. 14. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te keresgélsz rossz helyen és azokra a tipikus rib. ancokra mész akik persze hogy beterelnek. :DDD Itt veledvan vana gond, adj lejjebb az elvárásaidból ha nem nagyképű pic. sát akarsz magad mellé.
2015. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

[link]


ha tudsz angolul..


Amúgy de, igenis tipikus hisztizős kérdés: a világ minden nőjével (bocs nem, csak 95%al) van a gond, nem pedig veled. Aaaha..

2015. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy normális srác. Te egy sggfej vagy, kérdező. Egy igazi, önelégült, általánosító "jófiú", aki hisztizik (mert hiszti, amit művelsz), amiért nem kap pinát. Azt hiszed Megérdemled vagy Alanyi Jogon jár neked nő, mert te "Rendes" vagy. Te nem vagy rendes. Egy szemétláda vagy - ahogy beszélsz a nőkről, ahogy számon kérsz, jóformán követelőzöl, város a "jól megérdemelt" jussod, fújtatsz, ócsárolsz. Ahogy kategorizálsz (jó nő, rossz nő, "plázamacska", "normális" lány, anyád kínja), undorító. Te? Rendes? Mint Makó Jeruzsálemtől.
2015. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a lányok mindent meg tudnak bocsátani, kivéve az unalmasságot
2015. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!