Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért ilyen az ízlésetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért ilyen az ízlésetek?

Figyelt kérdés
Normális srác vagyok elmondások alapján jóképű, magas vagyok szőke kék szemű izmos testalkatú, belső tulajdonságaim is rendben vannak nem vagyok nagyképű bunkó paraszt, viszont itt kezdődik a probléma, hogy olyan fiúk találnak maguknak párt akik ilyenek és nem tisztelik a barátnőjüket megcsalják őket. , én viszont normális lányt nem tudok felszedni, csak az olyanokat akiket a külsőség érdekel, és az anyagi helyzet amivel nem is lenne probléma, de komoly kapcsolatra vágyom.Összefoglalva, nem hisztizni jöttem ide, csak az lenne a kérdésem, hogy a normális lányok miért a nagyképű parasztokra buknak?

2015. jún. 14. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" normális lányok miért a nagyképű parasztokra buknak?"

Nem kedves kérdező. A normális lányok nem erre buknak.

Látod? Kissé el vagy tévedve.

Ha neked a plázaribik a normálisak, akkor igen, azoknak az ilyenek kellenek. És egyébként személyes sértésnek veszem, hogy mivel nekem nem a bunkó f_szok kellenek, akkor a te értelmezésed szerint én nem vagyok normális... :D


Birom, mikor az emberek számonkérnek az egyik nemtől valamit, aztán kiderül, hogy ők a b**szottul hülyék.

2015. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!