Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha a nőknek a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a nőknek a jó testű pasik tetszenek és miért probléma, ha a férfiaknak a jó testű nők?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal rinyálásokkal, hogy minden nőnek az izmos pasik kellenek, persze, hogy azok kellenek mert ők néznek ki jól először a külsejét látod meg a dolgoknak és nem azt, hogy milyen! Igaz ez a nőkre is persze, hogy a szép nőket keresik a férfiak is :D Aki ezen rinyál szerintem nincsen képben a saját adottságaival és nem képes fel fogni, hogy tenni is kéne azért valamit, hogy ő is át kerüljön abba a kategóriába amit a másik nem nagy %a vonzónak tart...

2015. jún. 14. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.
2015. jún. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igazad van.


Ezek az általánosítások csak azoknak a mániája akik képtelenek kapcsolatot kialakítani és rögtön a másikban keresik a hibát. Egyszerűbb azt mondani, hogy a nők csak az izmos pasikra buknak, mintsem lemenni edzeni, vagy lejjebb adni az igényeket. De sok esetben nem is lenne baj a nyafogó egyeddel külsőleg, csak éppenséggel taszító a jelleme, a picsogás meg rátesz még egy lapáttal és ezt képtelen felismerni.

2 átlagos külsejű ember közül is nyilván az lesz a potenciális partnerek szemében a vonzó akinek pozitív kisugárzása van, nem pedig egy önsajnáltató búbalbaszott ember.

2015. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*búvalbaszott
2015. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most főleg a testről szólt a kérdés, nem az arc szépségéről.


A testünket mi magunk formáljuk az életmóddal, amit választunk magunknak. Biztos igaz, hogy a dagadt emberek 5-10%-a mondjuk betegség miatt hájas, de a többi nem. (És sokszor azt a betegséget is egy rossz életmód okozza.)


De mikor meglátok egy kövér lányt, az jut eszembe, hogy mi a fa-.szért nem figyel magára? Ha én tudok olyan étrendet választani, ami nem hízlal (és nem is drágább, mint a hízlaló), ő miért nem? Ha én tudok itthon gyakorlatilag fillérekből edzeni és már pár év után most szerintem a legizmosa1bb 10-15%-ban vagyok, ő miért nem? Lusta? Leszarja? Nem akar tetszeni másoknak? Neki és nekem is 24 óránk van egy napban, amit be kell osztani ugyanúgy.

Az ilyen emberek ez miatt az élet más területein is kevesebb tiszteletet ébresztenek bennem maguk iránt.

2015. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na igen. Hasonló a hasonlót. Ezt akarod mondani. Nekem jó testem can. Tettem, teszel is érte. De amikor igénytelen dagadt rusnya csajok nyomulnak néha, győzködve, hogy csak a belső számít mélységesen felháborodok.
2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor Te kigyúrt palikkal ba.szatod magad?

Nőknek egyébként tényleg magasak az elvárásaik. Még az átlagosaknak, és az az alattiaknak is. Férfiak gyakrabban adnak le az igényeikből, ellentétben a nőkkel.

2015. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert szegény emberek képtelenek felfogni, hogy a szexuális vonzalom meg a szex maga az nem valamiféle társadalmi jelenség, mint az előre köszönés meg a moziba járás, hanem ösztönös dolog.
2015. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!