Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz dolgot csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam lány létemre az egyik fiú barátomnál?

Figyelt kérdés

szóval épp ott voltam náluk mert áthívott hogy majd beszélgetünk meg filmezünk ő elment addig inni hozni meg enni valamit és én nem tudom miért ott van a szennyes tartója és megszagoltam az egyik szennyes alsóját :SS :( és nem tudom miért csak úgy eszembe jutott és tetszett az az illat :SS ez nagyon gáz?


én 18/ L vagyok ő 19/ F


2015. jún. 15. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nem gáz nem fog megharagudni ha megtudná de amúgy se tudja meg hacsak el nem mondod neki úgyhogy ezen kár aggódni :D

2015. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hidd el ő is megszgolnáa bugyid vagy harisnyád:D

ezzel semmi probléma nincs!

2015. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fingasz, akkor csinálsz gáz "dolgot"
2015. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"véletlen" hagyj egy szennyes alsót te is mondjuk a szekrény mellett amikor áthívod, elmész kajáért és piáért és kvittek vagytok...
2015. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de joo, azt hittem ilyet csak fiuk csinalnak
2015. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na és milyen illata volt? XD mit éreztél? tetszett? XD
2015. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kamu! Fiú vagy. Ügyes próbálkozás csak sántít a sztori!
2015. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dehogy is gáz :D

igen, ő is megszaglászná a tiédet, ha tehetné, nyugodj meg. Mondd csak, milyen sűrűn is hív át filmezni meg dumálni? :D

2016. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!