Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudtad, hogy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Párommal kapcsolatban kétségeim vannak. Évek óta együtt vagyunk, sajnos részemről elég hullámzó volt mindig a kapcsolat, ami az érzéseket illeti...És most megint ott vagyok, hogy nem vagyok benn biztos hogy ő az igazi...Folyton az motoszkál bennem, hogy mi van ha jobbat is kaphatnék? Tudom ez most bunkón hangzik, de így érzek:/

Sokszor meg azt gondolom, hogy a seggemet a földhöz verhetem, hogy ilyen pasim van.

Aki megházasodott, vagy esetleg már egy évtizede is a párjával van, hogy érezte hogy "Ő lesz az" ?

23N


2011. okt. 16. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudtam, csak egy kis idő után lett világos. onnan, hogy amikor elmegy, hiányzik, ha nem hív, én hívom, hiányzik, hogy beszélgessünk. van közös témánk, közös elképzelések, épp ma egy hete, hogy csak este látom, mert plusz munkát vállal, hogy az esküvőnkre legyen félretett pénzünk. meg tud nevettetni, jó vele az ágyban. szeretem a családját. Büszke vagyok rá, szeretek vele lenni. Ismer, tudja, ha bajom van, tudja, ha örülök... sorolhatnám még. Egy szóval boldog vagyok. ő is kitart mellettem, pedig nem vagyok könnyű eset. nekem ez mindennél többet ér.
2011. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs olyan, hogy igazi. Ha szerelmes vagyok mint az állat, akkor azt nevezem igazinak, de nekem már kettő is volt:D F/23
2011. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 24 éves vagyok, 4 éve vagyunk együtt a párommal. Időnként engem is elfog ez a hülye érzés, persze soha senkinek nem beszélek róla. Pont én is azt teszem fel kérdésként magamnak, hogy lehet hogy találnék tőle jobbat? Aztán mindig eszembe jut az is, hogy igen, találhatnék, de az lehet nem jobb lenne, hanem rosszabb. Valahogy mindig visszatérek az eredeti álláspontra, hogy igen, ő kell nekem. Eszembe jutnak a szép dolgok, az együtt töltött idő és valahogy rájövök hogy SZERETEM!
2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt érzed, nem vagy belé szerelmes. Nem az a lényeg, hogy jobbat vagy rosszabbat is 'kaphatnál'-e tőle, hanem hogy ha tényleg szeretnéd, akkor ez fel se merülne benned, mert neked csak ő kellene. Szerintem.
2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De miért érzed magad bizonytalannak?

Szerintem, hogy ha jól meg vagytok, érezteti veled, hogy te vagy számára az egyetlen, tényleg imád, meg stb, stb, akkor ne dobd el, mert lehet, hogy visszasírod majd. De lehet, hogy nem. Sajna csak akkor tudhatod, hogy rosszul vagy jól döntöttél-e, hogy ha már elveszítetted. De szerintem rosszabb az, hogy ha rájössz később, hogy nem kellett volna eldobnod, mert hááátha akad jobb is, mint ő, közbe meg nem... Mert így lehet, hogy más fog jól járni vele...

2011. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinél van jobb.Ez 100%. Csak megtalálni őrült nehéz,évekbe is telhet,mire megtalálod...Neked kell eldöntened,hogy van-e még energiád újrakezdeni mással.:) (megjegyzem,hogy csak 23 vagy,úgyhogy bőven van még időd mindenre!előtted az élet!).


Amúgy ha nincs semmi,ami vérig sértene a barátoddal kapcsolatban,ha nincs semmi,ami idegesítene téged,vagy amit nem tudnál tőle elviselni,akkor az megfelelő neked.De ehhez még kell az intenzív kémia,és a szerelem,amit pl az első válaszoló is írt.

2011. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10 év házasság után is ki merem jelenteni, hogy nincs, olyan hogy Nagy Ő, Igazi, Szőke Herceg fehér lovon, stb.

Van egy hozzám illő férfi, akit szeretek, akivel nagy vonalakban megegyezik az elképzelésünk sok dologról. Szeretek vele lenni, ő is velem, lehet vele beszélgetni, viccelődni, mindig van közös témánk. Nem mellékes, hogy még mindig szerelmes vagyok bele, és kívánjuk egymást.

Ezen kívül rengeteg MUNKA van abban, hogy sokáig együtt legyünk, kompromisszumok, engedmények, tolerancia, stb.

Magától semmi nem megy, mindenért tenni kell.


Egy hosszú, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatért is tenni kell.


A legtöbben akik ezzel a nagy Ő-s dumával jönnek, úgy képzelik, hogy valahol van egy férfi, akit nekik teremtettek, az EGYETLEN, akivel boldogan élhet, amíg meg nem halnak, és mindehhez csak meg kell találni. Onnantól már megy minden magától.

Hát nem megy!!


Rengeteg, milliós számú azon egyedek mennyisége, akikkel TE boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élhetsz életed végéig, ha akarsz, és ha teszel is érte.


Ha sok dologban megegyeztek, pl. mindkettőtöknek fontos a hűség, azonos az elképzelésetek a családról, jó a szex, és biztonságot tudtok nyújtani egymásnak, ne hezitálj.

Jó lesz vele!

Csak ne dőlj hátra, mert a munka java még csak most kezdődik!

2011. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ami a legnagyobb problémám mostanában, hogy sokszor kibukik az a dolog, hogy én mennék ide-oda, programokat csinálnék, ÉLNÉK, ő meg nem. Leginkább a pénz miatt."Pazarlásnak" gondolja. Csak az autójára szeret költeni. Tudja hogy hetek óta nem érzem jól magam a kapcsolatban, mert elmondtam neki...nagy nehezen kinyögött egy olyat, hogy "Szeretnél vhova menni?" De hát hogy akarjak bárhova is menni, ha közben tudom, hogy mekkora nyűg neki. Csak mostanában minden ismerősömet viszi ide-oda a párja, én meg otthon rohadok folyamatosan.És soha nem vártam/várnám h meghívjon, fele-fele..

Vagy még ha legalább néha egy szál virággal meglepne, figyelmességképp, de nem, soha semmi. Bár próbálja szavakkal meg ölelésekkel bizonygatni hogy szeret, de sajnos az valahogy már nem hat meg:(


És ami érdekes, hogy volt olyan h szétmentünk...egy évre...aztán mégis újra összegabalyodtunk. És most megint fogalmam sincs mi kéne történjen...

2011. okt. 16. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nálunk ugyan ez van. mindig kérdeztem, miért nem visz sehova. kérdezte, hogy miért nem mondom, hova akarok menni. erre szó szerint lebasz.m, hogy hányszor mondtam, hogy színház, tropikárium, kirándulás, étterem, vagy csak séta a kutyával. miért nem szervezem meg??? erre mondtam, hogy nem azért nem, mert béna vagyok, hanem mert jól esne, ha mondjuk egyszer meglepne egy étterem foglalással, vagy két színház jeggyel... a lényeg, hogy nekem legyen meglepi... erre valentin nap felhívott, hogy most felhívja az éttermet, és foglal két helyet, jó? :D mondom jó. a meglepi félig-meddig így is oda, de láttam az igyekezetet :D és ez a fontos. hogy próbál a kedvemben járni. mert egyéb esetekben csak az ő haverjaival megyünk mindig. de mint az előző válaszomban is írtam, folyton hiányzik, szeretem, és ha kifejezi másképp a szeretetét, akkor nem görcsölök azon, hogy szeretem-e vagy sem. jól érzed magad vele? boldog vagy? akkor ő neked való. ha unatkozol és ő nem akar vagy nem veszi észre, hogy változtatni kéne? menj egyedül. sajnos ez van. én nem érzem válóoknak, hátha ő is belejön. vagy szervezz kirándulást. az nem olyan drága, de hátha meghozza a kedvét. sok sikert.
2011. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na nézzük csak...

Őszintén szólva, ez elég bunkóságnak hangzik, hogy amit te szeretnél, az nyűg, amit ő,[a kocsira költést...ami tuti drágább mint egy-két parti] az meg nem...

Tudod elég durva ez így, de van az a mondás, hogy ami elsőre nem megy, azt később sem kell erőltetni...

De lehet igaza van egy másik kommentelőnek... még csak 23 vagy, mehetsz amerre akarsz. Gondolom te meg nem vagy olyan "félek, hogy egyedül maradok..." tipus.

Akkor meg miért maradsz mellette, hogy ha buliznál?

Bár saját tapasztalatom, hogy...

Én is voltam így vele, hogy lehet, hogy most jobb lenne szingliként partizgatni itt-ott, mert sokkal jobban el lehet engedni magunkat egy buliban, hogy ha nincsen kötöttség, se semmi.

De rájöttem, hogy nem. Nekem kellett a kapcsolat ami éppen alakulóban volt, és nem bánom, mert az én barátomat szerencsére lehet partizni vinni. Ő sem a legbulizósabb, de a kedvemért szivesen eljön velem akárhova.

Ha ez a te barátodból hiányzik, akkor lehet, hogy jogos ez az elgondolkodás...

2011. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!