Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek sem sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek sem sikerült elsőre az orgazmus?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást a barátommal, de még nem feküdtünk le. Szűz vagyok. Már voltak dolgok, például ujjazás, de azon túl, hogy benedvesedtem rendesen, és tetszett, nem éreztem semmi extrát. Alapból maga a helyzet is szokatlan volt, pörgött az agyam közben, pedig próbáltam ellazulni. Tanács, vélemény?

2015. jún. 16. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ujjazás közben nyalta a puncidat? úgy élvezetesebb L
2015. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Masztizni szoktál?

2. Ha igen, úgy el tudsz élvezni?

3. Petting közben mondtad neki, merre mi esik jól, mit hogyan csináljon, hogy az neked minél jobb legyen?

2015. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémáddal, de a legtöbb csaj azt sem tudja, hogy nem elégült ki!

Örülj, hogy te legalább tudod, és meg akarod változtatni!

Sok sikert!

Türelem!

2015. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!