Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom miért jön zavarba, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért jön zavarba, ha reggel mikor merevedése van ezt látom és közelednek felé elfordul ahelyett, hogy kihasználná az alkalmat?

Figyelt kérdés
Régen mikor megismerkedtünk ilyenkor magához húzott és szeretkeztünk mostanában nem mindig megy neki szex közben nem mindig áll fel. Ezt,hogy zavarja ha én ezt látom,hogy merevedése van egy pár hónapja csinálja. Van amikor csak állunk igaz nincs merevedése és hozzábújok majd a péniszét a nadrágon keresztül megérinteném elhúzódik ad egy puszit és arrébb megy.
2015. jún. 16. 17:15
1 2
 1/11 yakuza007 ***** válasza:
26%
Gyere én ráhúzom a fejedet reggelenként,jó lesz.
2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te miért vagy egy ilyen balfarokkal?! 2015-öt írunk! Húzzon el orvoshoz!
2015. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

mert egy lúzer


az ilyet cseréld le mondjuk rám


én egyből úgy megbaxlak, hogy egy hétig zsibbadni fog a punxikád

2015. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Látom megérkeztek azok a kommentelők akik semmi értelmeset nem tudtak hozzáfűzni a kérdésedhez.

Az én párommal is voltak hasonló gondok, lehet hogy nálatok is sok a stressz vagy Ő érzi kevésbé kiegyensúlyozottnak magát.

Szerintem egy nyugodt, kellemes és őszinte beszélgetés megoldaná a problémát.

Próbálj egyik este beszélni vele, és légy tapintatos hogy téged ez zavar, és szeretnéd ha őszintén elmondaná mi változott. Nem biztos, hogy erre vár, de a kettőtök problémájáról van szó, és még most kellene megoldanotok, míg nem mérgezi meg kapcsolatot még jobban.

Sok sikert a pároddal! :)

2015. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is valami problémája van! ha már hónapok óta ilyen,miért nem tudtál vele beszélni erről????


ha próbáltál beszélni és nem jutottál semmire,akkor jobb neked nélküle!

2015. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi aki értelmesen válaszolt. Probálok beszélni vele erröl de nekem is kellemetlen mert mi van ha csak én fújom ezt fel és más pasi is igy reagál. Fáradtnak sokszor fáradt. Az is lehet mivel sz ágyban nem mindig áll fel fél hogy ezt szóvá tenném hogy most meg feláll de ezt csak én gondolom
2015. jún. 16. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdésnek vérnyomásellenőrzés nem ártana.
2015. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férfiak nagy többségének reggel áll a farka ez nem betegség de ezt tudod

Meg kell vele beszélni hogy reggel szeretkezzetek frissen feltöltődve mintsem este kimerülten főleg ha olyan munkát végez napközben hogy megterheli a szervezetet és attól netán nincsen merevedése

Én is ebben a cipőben járok hogy a megterhelő munkától este néha semmi kedvem a sex hez van amikor 10 perc mire fel áll de csak olyan gyorsan legyünk túl rajta sex van csak.

Viszont reggel szántani tudnák vele de sajnos az én feleségem meg reggel hallani sem akar a sex ről és ahogy utána érdeklődtem a nagy többsége a nőknek nem szeret reggel szeretkezni

Ha te szereted reggel a sex et szerencséje van a párodnak

És még egy megjegyzés a feleségem azzal indokolja hogy reggel már teljesen világos van sokszor és hogy én ne lássam hogy el van hízva mert van egy pár plusz kiló rajta szerinte és már nem olyan mint 20 évesen és hiába mondom neki hogy nem gond meg nincsen elhízva stb ilyeneket be képzel magának esetleg mostanában nincsen valami problémája saját magával a barátodnak?

2015. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó.Nincs bár mindig az jár a fejében mi van ha lelankad mert már volt ilyen.

Én is azt hallottam,hogy a nők nem nagyon szeretnek reggel szexelni én igen mindegy mikor:)

Azt hittem a párom is örül ennek.Mondjuk párodat nem igazán értem hisz lehet elhúzni függönyt vagy redőnyt lehúzni ha zavarja,hogy kicsit meghízott nem lehet,hogy ez csak kifogás? Igy akkor sosincs reggel szex?

2015. jún. 21. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt kellene elmagyarázni neki, ha csak puszilgatjátok egymást, az is jó. Amikor az ember még csak udvarol, nem mindjárt az ágyban kezdi, mégis milyen jó rá visszagondolni. Aztán meg lehet azt is hogy úgy intézni, hogy elsüljön a végén, pedig nem dugtátok be. Ettől aztán hátha visszatér a kedve és egyszer olyan lesz, mint régen.Belénk férfiakba azt nevelték, hogy mindent csak jól szabd csinálnunk, úgy általában 150%-on. Talán ebből kell engedni néha.
2015. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!