Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom miért jön zavarba, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért jön zavarba, ha reggel mikor merevedése van ezt látom és közelednek felé elfordul ahelyett, hogy kihasználná az alkalmat?

Figyelt kérdés
Régen mikor megismerkedtünk ilyenkor magához húzott és szeretkeztünk mostanában nem mindig megy neki szex közben nem mindig áll fel. Ezt,hogy zavarja ha én ezt látom,hogy merevedése van egy pár hónapja csinálja. Van amikor csak állunk igaz nincs merevedése és hozzábújok majd a péniszét a nadrágon keresztül megérinteném elhúzódik ad egy puszit és arrébb megy.
2015. jún. 16. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggel én se szeretem ha buzerálják a farkam, mert először is pisálnom kell, nem azért áll mert kanos vagyok.
2015. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!