Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben nem tudok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nem tudok elélvezni. Van még, aki ilyen problémával küzd?

Figyelt kérdés
Nem az a probléma, hogy nem élvezem a szexet, de soha nem mentem még el. Kérlek adjatok tanácsokat. Egyébként 18 éves lány vagyok.
2015. jún. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam is így van és én már beletörődtem, hogy a büdös életben nem lesz hüvelyi orgazmusom.



te még fiatal vagy,olvasgass könyveket,nézzetek videókat a pároddal, és kísérletezzetek, hátha sikerül :)


30n

2015. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 07Droid válasza:
nem a párod megy el túl hamar ? és neked nincs időd az orgazmusra.
2015. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

És akkor mi a megoldás? szerinted? Engem is érdekelne

2015. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 07Droid válasza:
hát pl nem kel olyan gyorsan csinálni, a szex az élvezetről szol minden eggyes másodpecét kikel élvezni, és olyan pozokba csinálni ami számotokra előnyös "nők részére" kutyapóz, de neten rengeteg ilyen póz van ami a nőknek kedvez.
2015. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem ismered a saját testedet? Nem jöttél még rá, mi az, amitől el tudsz menni. Kérdés, hogy csiklói orgazmusod van-e, vagy az sincs? A hüvelyin ne csodálkozz, marha kevés nő képes arra. De tanulható, csak sok utánaolvasást, gyakorlatot kíván meg. Ismerd meg a saját testedet, szánj erre időt és energiát, aztán vezesd rá a pasikat szexnél arra a technikára, erogén zónára stb. amitől elélvezel, de nagyon.
2015. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, azzal a különbséggel, hogy én nem is nagyon élvezem.

19/L

2015. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!