Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, őszintén, ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, ti járnátok olyan csajjal, aki soha nem akar vagy nem tud tabit szedni? Ez mekkora hátrány?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Én már a tabi szóért meg tudnálak fojtani. Mellesleg ige, baj lenne.
2015. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Őszintén megmondom hogy nem. 2-3hónapnál tovább nem tolerálom a gumit.
2015. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát köszi, persze el tudom fogadni, ha valaki nem (ez utolsónak szól). De azt viszont nem, hogy 11es miért is akar megfojtani pusztán a szó miatt? Ezt megmagyaráznád??? Remélem nem arra célzol, hogy nem szedhetem, mert kinyírni magam nem fogom egy arrogáns pasi miatt, a házidoki szerint koleszterincsökkentő mellett a szedése tilos. ?
2015. jún. 17. 00:31
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Arról van szó, hogy szóallergiám van. Ezeket az i képzős korcs szavakat egyszerűen nem bírom elviselni: Vacsi, szupcsi, bulcsi, stb. A tabketta ilyenféle alkalmazása különösen leveti nálam a biztosítékot.
2015. jún. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
En nem szeretem a gumit, max rovid tavon viselem el.
2015. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze hiszen létezik megszakításos védekezés is.
2015. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az nem védekezés.
2015. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Létezik. Szóval a tabletta hiánya nem egyenlő azzal, hogy a fiúnak mindig muszáj óvszerben lennie. Erre a kérdező sem utalt.
2015. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A FOGAMZÁSGÁTLÓ TABLETTÁK NEM BEFOLYÁSOLJÁK A KOLESZTERIN SZINTET! Mint tudja, a fogamzásgátló tabletták álterhességet okoznak. A kismamáknak pedig a babavárástól köztudottan nem emelkedik meg a koleszterin szintje.
2015. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!